• تاریخ: 2015-12-27
  • شناسه خبر: 12386
  • 434 بازدید

صلاحیت نامزدهای مجلس ۲۶ بهمن ماه اعلام می شود

ارکین نیوز-رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان گستان گفت :تا ۱۴ دیماه هیئتهای اجرایی و از ۱۵ دیماه تا ۲۶ بهمن نیز هیئت نظارت و شورای نگهبان پرونده های داوطلبین بررسی خواهد کرد. به گزارش گلستان ما به نقل از سلام گلستان: عیس ...

ارکین نیوز-رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان گستان گفت :تا ۱۴ دیماه هیئتهای اجرایی و از ۱۵ دیماه تا ۲۶ بهمن نیز هیئت نظارت و شورای نگهبان پرونده های داوطلبین بررسی خواهد کرد.

به گزارش گلستان ما به نقل از سلام گلستان: عیسی غلامی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در استان گلستان عصر امروز اظهار کرد: با پایان یافتن ثبت نام داوطلبین مجلس شورای اسلامی کار بررسی صلاحیتها توسط هیئتهای اجرایی از امروز آغاز شد.

غلامی افزود: کار بررسی صلاحیت نامزدهای مجلس شورای اسلامی تا روز ۱۴ دیماه ادامه خواهد یافت .

وی تصریح کرد: از تاریخ ۱۵ و ۱۶ دیماه تا ۲۶ بهمن ماه نیز هیئت نظارت بر انتخابات استان گلستان و مرکز به بررسی پرونده های داوطلبین خواهد پرداخت .

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در استان گلستان خاطرنشان کرد: نهایتا شورای نگهبان در مورد صلاحیت داوطلبین ثبت نام شده در خصوص شرکت در انتخابات اظهار نظر خواهد کرد.

گفتنی است نتیجه نهایی صلاحیت شرکت کنندگان در پنجمین دوره خبرگان رهبری ۲۰ بهمن ماه و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۶ بهمن ماه اعلام می شود.

دهمین دوره انتخابات مجلس و پنجمین دوره خبرگان رهبری ۷ اسفندماه امسال همزمان با سراسر کشور در استان گلستان نیز برگزار و ۷ نماینده مجلس و ۲ نماینده خبرگان از این استان انتخاب خواهند شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست