• تاریخ: 2016-01-10
  • شناسه خبر: 13020
  • 390 بازدید

شهدا با همه ناملایمات درلیگ دسته سوم کشور ماندنی شد/بی سابقه در تاریخ فوتبال آق قلا

ارکین نیوز-مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم کشور با همه اما اگر ها و ناملایمات خود برای آق قلا با خاره خوش به پایان رسید… امروز تیم فوتبال شهدای آق قلا در بازی آخر خود در ورزشگاه آزادی گرگان به مصاف تیم استقلال میاندرود ...

ارکین نیوز-مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم کشور با همه اما اگر ها و ناملایمات خود برای آق قلا با خاره خوش به پایان رسید…

امروز تیم فوتبال شهدای آق قلا در بازی آخر خود در ورزشگاه آزادی گرگان به مصاف تیم استقلال میاندرود رفت و این تیم را بانتیجه ۳-۱و با گلهای زیبای یگن محمدگلی پور،غفور میزاعلی و عبدالصمدتوکلی با شکست بدرقه کردند.

آق قلا که برای ماندن در لیگ دسته سوم کشور غیر از برد در این بازی بستگی به نتایج تیمهای دیگر گروه داشت،با خواست خداوندمتعال نتایج دیگربازیها برای این تیم مردمی خوش یمن بوده و شهدای آق قلا در لیگ دسته سوم فوتبال کشور ماندنی شدند.

لازم به ذکر است که با آمدن نورمحمد واحدی در نیم فصل دوم و تغییر کادر فنی، روزنه امید به این تیم بازگشت و بازیکنان باتوجه به اینکه امتیازات فراوانی را در نیم فصل اول از دست داده بودند به کوران بازیها برگشته و در نیم فصل دوم طوفان کردند…

این نتیجه و این حضور در لیگ دسته سوم کشور در تاریخ فوتبال آق قلا بی سابقه بوده که این امر مرهون زحمات واحدی مدیریت زحمتکش و خستگی ناپذیر،تانی کاظمی پور سرپرست،عبدا…شایسته مربی پرتلاش و بازیکنان با تعصب و بی ادعا می باشد.

انشاا.. در روزهای آینده درباره مشکلاتی که در اوایل فصل گریبانگیر این تیم بوده و عدم حمایت مسئولین از این تیم و نظزات کادر فنی و بازیکنان را خواهیم داشت.

@ارکین نیوز ضمن تبریک به کادر فنی، بازیکنان و مردم ورزش دوست آق قلا و استان،آرزوی موفقیت در کلیه امورات زندگی و ورزشی را برای همه شما زحمت کشان دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست