• تاریخ: 2016-01-03
  • شناسه خبر: 12692
  • 883 بازدید

شنیده های انتخاباتی از کاندیداهای ترکمن حوزه آق قلا گرگان

ارکین نیوز – شنیده می شود مهندس امانزاده دومین دفتر ارتباطات مردمی خود را نیز درشهر گرگان به منظور تقویت فعالیت های خود دایر کرده است . لازم به ذکر است از چند ماه قبل نیز دفتر ارتباط مردمی مهندس امانزاده در شهر آق ...

ارکین نیوز – شنیده می شود مهندس امانزاده دومین دفتر ارتباطات مردمی خود را نیز درشهر گرگان به منظور تقویت فعالیت های خود دایر کرده است .

لازم به ذکر است از چند ماه قبل نیز دفتر ارتباط مردمی مهندس امانزاده در شهر آق قلا فعالیت خود را آغاز کرده است .

از دکتر منصور گرکز نیز خبر می رسد که وی نشست های خود را با جوانان و نخبگان منطقه افزایش داده و هر روز به دیدار علما و مردم روستاهای آق قلا نیز سرکشی می کند..

شنیده می شود رشید نافعی به فعالیتهایش شدت بخشیده است .

این نامزد انتخاباتی به شیوه های متفاوت و متنوع تر از بقیه کاندیداها پیش میرود.وی در برنامه کاریش هر روز سرکشی به دو روستا را با دیدارهای نزدیک و عاطفی را در پیش گرفته است .

نافعی در صحبتهایشان تاکید مینماید از هر گونه نشست و هم اندیشی با کاندیداها برای کسب نتیجه مطلوب حمایت مینماید و همینطوراشاره میکنند تنها راه موج سوم درحوزه انتخاباتی نفوذ در دلهاست.

شنیده می شود نشست هم اندیشی فرهاد توماج نیز در روستاهای حاشیه شهر آق قلا افزایش یافته است ، وی در نشست چند شب پیش روستای دوگونچی به قانون مداری و احترام متقابل به کاندیداها توسط هواداران خود تاکید کرده است .

شنیده می شود دکتر سید محمد توسلی هم برگزاری نشست های هم اندیشی خود را با اقشار مختلف مردم را منوط به اعلام تایید صلاحیت ها گذاشته است و اظهار داشته قبل از اعلام تایید صلاحیت هیچ گونه قعالیت انتخاباتی را آغار نمی کند.

شنیده می شود پرویز ماهری نیز فعالیت های انتخاباتی خود را منوط به اعلام تایید صلاحیت ها عنوان کرده است ولی گفته می شود در حال رایزنی با برخی اقوام و دوستان خود برای حضور قوی در انتخابات است .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست