• تاریخ: 2015-12-12
  • شناسه خبر: 11625
  • 1,573 بازدید

شعله های آتش جان کودک گمش تپه ای را گرفت+تصاویر

ارکین نیوز-حدود ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه بعدازظهر روز چهارشنبه ۱۸آذرماه بر اثر سرریز شدن بخاری نفتی این حادثه بسیار تلخ روی داد. پدر خانواده (عبدالجلیل غفوری) در شغل چوپانی فعالیت دارد. مادر خانواده نیز بدلیل خراب بودن یخچال و ن ...

ارکین نیوز-حدود ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه بعدازظهر روز چهارشنبه ۱۸آذرماه بر اثر سرریز شدن بخاری نفتی این حادثه بسیار تلخ روی داد.

پدر خانواده (عبدالجلیل غفوری) در شغل چوپانی فعالیت دارد. مادر خانواده نیز بدلیل خراب بودن یخچال و نداشتن توانایی مالی برای تعمیر آن مجبور بوده مواد پروتئینی و لبنی خود را در یخچال برادر شوهر خود در فاصله ۲۰۰متری از منزل استیجاری خود قرار دهد که در همین غفلت ۲-۳ دقیقه ای ، متاسفانه این اتفاق ناگوار روی داد.

مادر خانواده زمانیکه متوجه بلندشدن دود از منزل خودشده سریعاخودرا به داخل خانه در حال حریق، انداخته و توانسته ابتدا گل آرا کودک ۴ساله خودرا نجات داده و براثر تاریکی مطلق خانه ناشی از دودشدید بعد گذشت ۱۰دقیقه توانسته سحر کودک دوساله خودرا درحالیکه اثار سوختگی شدید داشته است بیابد . (دراین حادثه کف پاههای این مادر فداکار نیز، دچار سوختگی شده است.!)

این خانه استیجاری بدون امکانات آب لوله کشی شده ، گاز و برق بوده و تلاش اهالی برای خاموش نمودن آتش تنها با امکانات اولیه و آب جوی حاصل از بارندگی های اخیر صورت گرفته است. گفتنی است تمامی اثاث و مایحتاج زندگی این خانواده براثر آتش سوزی بکلی از بین رفته است. متاسفانه دیشب نیز باخبر شدیم که این کودک دوساله (سحر) بر اثر شدت جراحات سوختگی در بیمارستان سوختگی شهید زارع ساری جان خودرا از دست داده و امروز عصر (جمعه۲۰آذر) در خانه ابدی خود آرمید . دیگر کودک خانواده ،گل آرا ۴ ساله نیز دچار سوختگی از ناحیه دست شده است.

به گفته اهالی محل و به نقل از پدر خانواده ، بیمارستان سوختگی شهید زارع ساری نیز برای یکروز بستری این کودک مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان را از این خانواده داغدار و نیازمند طلب نموده است .

امیدواریم مسئولین شهرستانی و استانی هرچه سریعتر به یاری این خانواده داغدار بشتابند تا هر چند اندک تا حدودی از آلام و درد آنان بکاهد. این خانواده شدیدا به کمکهای نقدی و غیر نقدی ازجمله پتو و … نیازمند است.
منبع:گلستات صحرا
harigh001
harigh002
harigh003
harigh007
harigh009
harigh005

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست