• تاریخ: 2017-11-17
  • شناسه خبر: 24494
  • 187 بازدید

شرایط عزت ا..پورقاز پیش از مصاف با تراکتورسازی

ارکین نیوز-عزت الله پورقاز و حسین جعفری دو مدافع سپاهان با صلاحدید کرانچار می توانند در دیدار برابر تراکتورسازی به میدان بروند. حسن جعفری و عزت‌الله پورقاز دو مدافع سپاهان هستند که شرایط آنها پیش از دیدار برابر تراکتورسا ...

ارکین نیوز-عزت الله پورقاز و حسین جعفری دو مدافع سپاهان با صلاحدید کرانچار می توانند در دیدار برابر تراکتورسازی به میدان بروند.

حسن جعفری و عزت‌الله پورقاز دو مدافع سپاهان هستند که شرایط آنها پیش از دیدار برابر تراکتورسازی در هاله ای از ابهام قرار دارد، اما پزشک باشگاه سپاهان می گوید که این دو می توانند در صورت صلاحدید کرانچار برای سپاهان در دیدار روز سه شنبه بازی کنند.

عباس ربیعی پزشک باشگاه سپاهان در خصوص شرایط این دو بازیکن گفته است: « عزت‌الله پورقاز در حال حاضر از لحاظ پزشکی مشکلی برای بازی با تراکتورسازی ندارد؛ ولی بازی کردن او به تصمیم کادر فنی مربوط می‌شود. حسن جعفری هم مصدوم نیست و او هم به بازی برابر تراکتورسازی می رسد.»

با این وصف انتظار می رود جعفری در دیدار برابر تراکتورسازی به ترکیب اصلی تیم برگردد؛ ولی حضور پورقاز همچنان به اما و اگرهای زیادی بستگی دارد/ورزش۳

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست