• تاریخ: 2017-03-02
  • شناسه خبر: 22422
  • 1,041 بازدید

سکان هدایت والیبال آق قلا به ابراهیم یلمه رسید

ارکین نیوز-با معرفی اداره ورزش شهرستان آق قلا و طی حکمی از سوی نورانی رییس هیات والیبال استان گلستان ،ابراهیم یلمه والیبالیست نه چندان دور آق قلا به سمت ریاست هیات والیبال این شهرستان منصوب و مشغول به کار شد.. به گزارش خ ...

ارکین نیوز-با معرفی اداره ورزش شهرستان آق قلا و طی حکمی از سوی نورانی رییس هیات والیبال استان گلستان ،ابراهیم یلمه والیبالیست نه چندان دور آق قلا به سمت ریاست هیات والیبال این شهرستان منصوب و مشغول به کار شد..

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،معارفه ریس جدید در حاشیه برگزاری مسابقات نوجوانان گلستان با حضور مسئولین والیبال استان و پیشکسوتان والیبال شهرستان در محل اداره ورزش آق قلا برگزار و از آق محمد سلاق رییس سابق این هیات هم غیابا تقدیر گردید.

ابراهیم یلمه ۱۵ مرداد ۱۳۵۳ در آق قلا چشم به جهان گشود. وی که در شهری والیبال خیز زندگی میکرد، با مشاهده بازی والیبالیست های آق قلا رفته رفته به این ورزش علاقه مند شد و برای تماشای اکثر بازی ها به سالن ها رفت. این حضور در جمع والیبالیست ها و والیبال دوستان موجب شد علاقه وی به والیبال بیشتر شود و با تشویق (مرحوم) پدرش والیبال را زیر نظر (مرحوم) خوشگلدی صحنه آغاز کند.

در حقیقت می توان گفت پس از پدر، بزرگترین حامی و مشوق او مرحوم صحنه بود که پای او را به لیگ برتر نیز باز کرد. یلمه در رشته تحصیلی ادبیات و علوم انسانی تصحیل کرد و دیپلم گرفت اما پس از آن درس را رها کرد و زندگی خود را تمام وقت به والیبال اختصاص داد. در کارنامه وی بازی در تیم های فجر آق قلا، آبگینه قزوین، ابومسلم خراسان، قند شیروان، پتروشیمی ماهشهر، برق تهران، سایپا تهران، کاله مازندران ، متین ورامین ومیزان خراسان دیده می شود.

ایراهیم یلمه که از لیگ ایران به عنوان لیگ مورد علاقه خود نام می برد؛ در این لیگ یک قهرمانی با فجرآقلا و سه نایب قهرمانی با تیم های سایپا، کاله و متین ورامین دارد.

وی همچنین سابقه حضور در مسابقات آسیایی با تیم ملی نوجوانان ایران و حضور در مسابقات جهانی با تیم ملی جوانان کشورمان را دارد.

این پاسور با تجربه از ولادیمیر گرویچ به عنوان بازیکنان مورد علاقه و از فرشاد سعیدی و رضا تابعی به عنوان بهترین دوست والیبالیست خود یاد می کند.

ایراهیم اولین دستمزدش در والیبال ۱۵۰ هزار تومان بوده است و تمام عمر ورزشی خود را خاطره می دادند و عزیز.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست