• تاریخ: 2017-07-01
  • شناسه خبر: 23163
  • 322 بازدید

سرپرست راه و شهرسازی گلستان: عملیات اجرایی چهار بانده کردن محور آق قلا به اینچه برون آغاز شد

ارکین نیوز-سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از آغاز عملیات اجرایی تعریض و چهار بانده کردن محور آق قلا-اینچه برون بر طول ۱۰ کیلومتر از اعتبارات ماده ۳۶(استانی) خبر داد. مهندس حسین محبوبی در دیدار با نبی الله هزا ...

ارکین نیوز-سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از آغاز عملیات اجرایی تعریض و چهار بانده کردن محور آق قلا-اینچه برون بر طول ۱۰ کیلومتر از اعتبارات ماده ۳۶(استانی) خبر داد.

مهندس حسین محبوبی در دیدار با نبی الله هزار جریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا اظهار کرد: فاز اول پروژه چهار بانده کردن محور آق قلا-اینچه برون حد فاصل آق قلا سه راهی انبار الوم آغاز شده و پیمانکار مربوط در حال تجهیز کارگاه است.

وی طول محور را ۱۰ کیلومتر و اعتبار در نظر گرفته شده این پروژه جهت زیرسازی و اجرای ابنیه فنی آن را ۱۱ میلیارد تومان عنوان کرد.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان بیان کرد: وجود پایانه مرزی اینچه برون و راه آهن سراسری کشور و اتصال به کشورهای آسیای میانه و برنامه ریزی استان برای ایجاد بندر خشک از عمده دلایل تعریض این محور است.

محبوبی افزود: افزایش ضریب ایمنی و کاهش تصادفات، دسترسی آسان به مرز و ارتقاء رونق اقتصادی این بخش ازدیگر اهداف اجرایی این پروژه است.

محبوبی اضافه کرد: به دلیل اهمیت موضوع، اجرای پروژه تعریض و احداث جاده اصلی عریض گنبد کاووس به اینچه برون از طریق محور نفت نیز در برنامه این اداره کل است که از محل تبصره ۳۶ و در قالب پروژه فوق تحت عنوان بهسازی محور آق قلا – اینچه برون – گنبدکاووس هم آغاز شده است .

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان خاطرنشان کرد: تاکنون اقدامات خوبی در محورهای حوزه شهرستان انجام شده که می توان به اجرای روکش آسفالت در راههای اصلی و روستایی این شهرستان در سالهای ۹۴ و ۹۵ اشاره کرد.

تامین زمین جهت احداث دانشگاه آزاد اسلامی واحد آق قلا و تسریع در عملیات اجرایی تقاطع آق قلا- اینچه برون و بندر ترکمن از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست به آن پرداخته شد.
ایسنا

  • علیرضا آخوندی - 2017-07-02 در 12:54 ب.ظ

    میدونم چاپ نمبشه ولی حرف دلم رو میزنم ، جوجه رو آخر پاییز میشمارن ، ببینیم با یازده میلیارد تومان چکار میکنن .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست