• تاریخ: 2015-11-28
  • شناسه خبر: 11107
  • 2,864 بازدید

ناکام ماندن سرقت از طلا فروشی در آق قلا

ارکین نیوز – بر اساس شنیده های ما دستبرد سارقان مسلح به یک طلا فروشی در شهر آق قلا گلستان نافرجام ماند. سارقان حدود ساعت ۱۰ صبح به طلا فروشی فردی به نام آلتینی دستبرد زدند که یکی از سارقان که حامل جواهرات سرقت شده ...

ارکین نیوز – بر اساس شنیده های ما دستبرد سارقان مسلح به یک طلا فروشی در شهر آق قلا گلستان نافرجام ماند.
سارقان حدود ساعت ۱۰ صبح به طلا فروشی فردی به نام آلتینی دستبرد زدند که یکی از سارقان که حامل جواهرات سرقت شده بود، قبل از فرار با اقدام مردم در صحنه یکی از آنان دستگیر شد و یک نفر هم موفق به فرار شد.
سرهنگ امیریان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آق قلا در این باره گفت: حدود ساعت ۱۰ صبح تماسی با نیروی انتظامی گرفته شد که چند نفر اقدام به سرقت از یک طلافروشی در شهر کردند با اعزام نیرو و تحقیقات به عمل آمده ۳ نفر که دو نفر مرد و یک نفر زن بوده اند با ورود به طلافروشی و استفاده از گاز اشک آور فروشنده را زخمی کردند و سپس نسبت به سرقت جواهرات اقدام کردند که با هوشیاری مردم دونفر یک زن و یک مرد با خودرو متواری شدند و سارق دیگر که حامل جواهرات بوده به وسیله مردم دستگیر شده است
سرهنگ امیریان درادامه گفت : خوشبختانه هیچ گونه جواهری سرقت نشده و سارق دستگیر شده برای ادامه تحقیقات به نیروی انتظامی منتقل شد.
فرمانده نیروی انتظامی با توصیه به فروشندگان گفت : فروشندگان باید برای جلوگیری از این اتفاق هوشیاری بیشتری به خرج دهنددر ضمن هیچ گونه گلوله در این سرقت شلیک نشده است.
ترکمن سسی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست