• تاریخ: 2015-10-24
  • شناسه خبر: 9706
  • 1,864 بازدید

زمزمه های حضور حاج تقی ایزد در اداره کل آموزش و پرورش گلستان

ارکین نیوز-منابع خبری از تغییرات احتمالی و حضور حاج تقی ایزد در اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان خبر می دهند . این شنیده ها پیرو مشکلات دو سال گذشته معلمان و برخی تغییرات و جابجایی های صورت گرفته در این اداره کل شنیده ...

ارکین نیوز-منابع خبری از تغییرات احتمالی و حضور حاج تقی ایزد در اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان خبر می دهند .

این شنیده ها پیرو مشکلات دو سال گذشته معلمان و برخی تغییرات و جابجایی های صورت گرفته در این اداره کل شنیده شده است .

البته مهمترین عاملی که حضور حاج تقی ایزد را در اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان محتمل و پر رنگ کرده ۶ تحصن پیاپی حدود ۲۰۰ معلم پیش دبستانی است که بارها مقابل استانداری و اداره کل تجمع کرده اما جوابی نگرفتند .

تا اینکه هفته گذشته پای مجمع نمایندگان گلستان به این اداره کل باز شد . مجمع نمایندگان استان نیز جلسه ای در این اداره کل داشته و منابع نزدیک به برخی نمایندگان نیز احتمال تغییرات را رد نکردند .

حاج تقی ایزد از رزمندگان گرگانی دوران دفاع مقدس و فرمانده گردان مسلم بن عقیل لشکر ۲۵ کربلاست که حدود ۷۰ درصد شیمیایی و جانبازی دارد . او از پاسداران قدیمی و نزدیک به آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان می باشد .

حاج تقی ایزد در آذرماه ۹۲ نیز از گزینه های جدی مدیر کلی آموزش و پرورش استان بود اما با توجه به نفوذ زیاد محمد راد مشاور وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل سابق زمان اصلاحات آموزش و پرورش استان گلستان ، وی محمدرضا وطنی را بر این کرسی نشاند .

البته گویا برخی همفکران سیاسی وطنی که گوشه چشمی به صندلی وی دارند کهولت سن و وضعیت جسمی وی را بهانه کرده اند و بی میل نیستند تا این اداره کل پر سر و صدا شاهد تغییرات آحتمالی در آینده نزدیک باشد/گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست