• تاریخ: 2017-01-14
  • شناسه خبر: 21984
  • 602 بازدید

رقابت ۶۷ راس اسب در هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد

ارکین نیوز-هفته پانزدهم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز جمعه با شرکت ۶۷ راس اسب در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این مسابقات در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰و ۱۵۵۰ متر برگزار شد و در کور ...

ارکین نیوز-هفته پانزدهم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز جمعه با شرکت ۶۷ راس اسب در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این مسابقات در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰و ۱۵۵۰ متر برگزار شد و در کورس نخست که مخصوص اسب های ترکمن سه و چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز بود، اسب دریس خواجه اول شد و اسب های کیهان سلیم و شراره ایلکا به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت اسب های دوخون دو ساله مبتدی و نبرده در دور دوم برگزار شد که در آن اسب ماه سال زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و مقام های دوم و سوم به ترتیب به اسب های سایلنس کو و طوبی رسید.

در کورس سوم اسب های تروبرد دو ساله ۸ تا ۱۴ ساله رقابت کردند و اسب های کوچینی ، ضد۱ و جنی وان به ترتیب اول تا سوم شدند و در کورس چهارم که آن هم در گروه اسب های دوخون دو ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز برگزار شد، اسب الیشیا به مقام قهرمانی رسید و اسب های تهاجم و پلایت هورس به ترتیب دوم و سوم شدند.

اسب ایلوسیو قهرمان کورس پنجم هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در گروه اسب های تروبرد سه و چهار ساله هندیکاپ شد و اسب های الدرادو و چرچیل به مقام های دوم و سوم این کورس بسنده کردند.

کورس ششم مخصوص اسب های دو خون سه و چهار ساله ۵۰ تا ۵۸ امتیاز بود که در آن اسب های سرور۲ ، ریمن و ارسلان به ترتیب اول تا سوم شدند و در دور هفتم، اسب نادال قهرمان گروه اسب های تروبرد سه و چهار ساله ۸ تا ۲۰ امتیاز شد و مقام های دوم و سوم این گروه نیز به اسب های آرس و ناتی بوی رسید.

در پایان این مسابقات مبلغ ۷۷۲ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست