• تاریخ: 2016-12-09
  • شناسه خبر: 21673
  • 243 بازدید

رقابت ۵۳ راس اسب در هفته پنجم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس

ارکین نیوز-هفته پنجم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر جمعه با رقابت ۵۳ راس اسب در شش دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. اسب های شرکت کننده در این هفته از مسابقات در مسافت هزار متری رقابت کردن ...

ارکین نیوز-هفته پنجم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر جمعه با رقابت ۵۳ راس اسب در شش دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

اسب های شرکت کننده در این هفته از مسابقات در مسافت هزار متری رقابت کردند در دور اول که مخصوص اسب های ترکمن دو ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز بود اسب یدرمز به مقام قهرمانی رسید و اسب های آتایار و آتابیک نیز دوم و سوم شدند.

در کورس دوم اسب های دوخون دو ساله مبتدی رقابت کردند که اسب آکام زودتر از سایرین از خط پایان گذشت ، اسب نیوکارناوال دوم شد و اسب لیلی ناز به مقام سوم رسید.

کورس سوم مخصوص اسب های تروبرد سه و چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز بود که در آن اسب ژورا اول شدو اسب های ناتی بوی و کینگ فایر نیز دوم و سوم شدند.

اسب اذامر برنده کورس چهارم هفته پنجم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در گروه اسب های دوخون سه و چهار ساله ۳۶ تا ۴۸ امتیاز بود و اسب های ریحانا و ریمن نیز به مقام های دوم و سوم رسیدند.

در دور پنجم و در میان اسب های تروبرد سه و چهار ساله هندیکاپ گروه ۲ و ۳ اسب ایلوسیو قهرمان شد و اسب های هج سنت و دایاناهج نیز دوم و سوم شدند و در دور ششم نیز اسب صودا قهرمان گروه اسب های دوخون سه و چهار ساله نبرده شد و اسب های نورطاهر و صاحبه نیز دوم و سوم شدند.

در پایان این هفته از مسابقات مبلغ ۵۷۲ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست