• تاریخ: 2017-08-06
  • شناسه خبر: 23518
  • 250 بازدید

رئیس کل دادگستری گلستان: رسیدگی ویژه به پرونده قتل ۲ نوجوان گنبدی/ ۳ متهم شناسایی شدند

ارکین نیوز-رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: با شناسایی متهمان قتل ۲ نوجوان گنبدی، رسیدگی ویژه به این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب گنبدکاووس آغاز شد. به گزارش تسنیم از گرگان، به‌نقل از روابط‌عمومی دادگستری گلستان، ه ...

ارکین نیوز-رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: با شناسایی متهمان قتل ۲ نوجوان گنبدی، رسیدگی ویژه به این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب گنبدکاووس آغاز شد.

به گزارش تسنیم از گرگان، به‌نقل از روابط‌عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان با تاکید بر رسیدگی ویژه و خارج از نوبت پرونده این قتل‌ها، اظهار داشت: قاتل و یکی از همدستان وی دستگیر شده‌اند و تلاش برای دستگیری همدست دیگر قاتل ادامه دارد.

وی افزود: یکی از دستگیرشدگان، به قتل و جزئیات آن اعتراف کرده که در بازرسی از صحنه قتل، خودروی انتقال پیکر مقتولان و خانه قاتل، شواهد و مدارک مانند خون مقتولان و چاقوی آلت قتل کشف شد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: قاتل ، انتقام را انگیزه قتل عنوان کرده و گفته، با عدنان یکی از ۲ نوجوان مقتول، بر سر موضوعی مجادله داشتیم که برای حل این مسئله ۶ مرداد (روز مفقود شدن این ۲ نوجوان) بیرون از شهر قرار گذاشتیم اما پس از آن که به توافق نرسیدیم با چاقو وی را کشتم و از ترس فاش شدن موضوع، دوست عدنان را هم به قتل رساندم.

هاشمیان افزود: قاتل و همدستان وی پیکر بی‌جان این ۲ نوجوان ۱۴ و ۱۶ ساله را در بیابان‌های اطراف روستای حاجی قوشان گنبدکاووس دفن کردند که بارندگی‌های اخیر بخشی از اجساد آنها را آشکار کرد و به این ترتیب ابهام در پرونده مفقودی این ۲ نوجوان برطرف شد.

جسد ۲ نوجوان گنبدی که ۶ مرداد مفقود شده بودند ۱۱ مرداد در ۱۵ کیلومتری روستای حاجی قوشان گنبدکاووس کشف شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست