• تاریخ: 2016-12-13
  • شناسه خبر: 21716
  • 270 بازدید

رئیس مجلس شورای اسلامی چهارشنبه به گلستان سفر می کند

ارکین نیوز-دبیر شورای اطلاع رسانی گلستان گفت که سفر دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به گلستان به منظور شرکت در اجلاسیه ۴ هزار شهید و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان‌های استان از عصر چهارشنبه آغاز می شود. علی یا ...

ارکین نیوز-دبیر شورای اطلاع رسانی گلستان گفت که سفر دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به گلستان به منظور شرکت در اجلاسیه ۴ هزار شهید و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان‌های استان از عصر چهارشنبه آغاز می شود.

علی یازرلو شامگاه سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اجلاسیه ۴هزار شهید استان گلستان صبح پنجشنبه هفته جاری با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.
وی افزود: دکتر لاریجانی در نخستین روز سفر به گلستان در جلسه شورای اداری شهرستان‌های غرب استان شامل بندرگز، کردکوی، بندرترکمن و گمیشان که در محل فرمانداری کردکوی برگزار می شود، شرکت کرده و سپس با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان دیدار دارد.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان گلستان تصریح کرد: دیدار با آیت الله میبدی مدیر حوزه علمیه رضویه گرگان، حضور در گلزار شهدای گرگان و شرکت در اجلاسیه ۴ هزار شهید گلستان در محل دائمی نمایشگاه های استان در جاده گرگان – آق قلا ، از برنامه‌های روز دوم سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به گلستان است.
وی گفت: حضور در شهرستان‌های علی آباد، آزادشهر، کلاله و شرکت در جشن وحدت گنبدکاووس از دیگر برنامه‌های سفر دکتر لاریجانی خواهد بود.
یازرلو اظهار کرد: دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با فعالان اقتصادی گلستان و شرکت در جلسه شورای اداری استان در گرگان برنامه روز پایانی سفر رئیس مجلس شورای اسلامی در گلستان است.
استان مرزی و شمالی گلستان یک میلیون و ۹۰۰هزار نفر جمعیت دارد که در ۳۰ شهر و حدود یکهزار و ۱۰۰روستا زندگی می کنند، مردم این استان هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست