• تاریخ: 2016-02-19
  • شناسه خبر: 14962
  • 450 بازدید

مهندس نصیبی: شبکه جوانان فعال در امور روستایی گلستان فعال شد

ارکین نیوز-رئیس حوزه مشاوران جوان استان گلستان از ایجاد شبکه جوانان فعال، دغدغه‎مند و مرتبط با امور روستا به منظور توسعه و شکوفایی روستاهای استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، علی نصیبی ظهر امروز در جلسه کمیت ...

ارکین نیوز-رئیس حوزه مشاوران جوان استان گلستان از ایجاد شبکه جوانان فعال، دغدغه‎مند و مرتبط با امور روستا به منظور توسعه و شکوفایی روستاهای استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، علی نصیبی ظهر امروز در جلسه کمیته روستائیان حوزه مشاوران جوان استانداری گلستان اظهار کرد: کمیته روستایی یکی از ۲۲ کمیته کارگروه‎های تشکیل شده در استان گلستان است، این کمیته متشکل از جوانان فعال روستایی است که دغدغه توسعه و پیشرفت مناطق روستایی را دارند.

وی تصریح کرد: در کمیته روستایی هر جلسه موضوعی با حضور مهمان ویژه به بحث گذاشته می‎شود و از روش‎ها و ایده‎ها و راهکارهای مختلف برای حرکت به سمت مطلوب بهره‎مند خواهیم شد.

رئیس حوزه مشاوران جوان استانداری گلستان افزود: انجام بازدیدهای مختلف، برگزاری کارگاه‎های آموزشی، نشست با افراد موفق روستایی جزو برنامه‎های این کمیته است هدف نهایی به لحاظ وظایف حوزه مشاوران جوان در کمیته روستایی ایجاد شبکه‎ای از جوانان فعال در حوزه روستا است.

نصیبی بر لزوم توسعه روستایی استان تاکید کرد و بیان داشت: جوانان فعال و صاحبنظر بازوان مشورتی هستند که با استفاده از این ظرفیت می‎توان راه‎های پیشرفت را سریعتر طی کرد.

وی با اشاره به آغاز نخستین روز فعالیت تبلیغاتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم در هفتم اسفند شاهد مشارکت پرشور مردم در انتخابات باشیم و مردم نمایندگانی را انتخاب کنند که دغدغه توسعه روستا را داشته باشند.

مشاور امور جوانان استاندار گلستان در بخش دیگری از سخنانش انسان را محور توسعه دانست و گفت: آینده در دست جوانان است، اگر امروز به آنها بها دهیم و عرصه را برای این قشر مهیا سازیم، استان برای فردا بیمه می‎شود.

نصیبی بیان داشت: با توجه به اینکه توسعه استان بر پایه توسعه کشاورزی، گردشگری، صنعت و فرهنگی و اجتماعی بنا شده، به منظور هم‎افزایی جوانان و با همکاری مدیران به همراه بحث توسعه نیروی انسانی این جلسه برگزار شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست