• تاریخ: 2016-10-05
  • شناسه خبر: 20807
  • 327 بازدید

رئوفی و سالمی قهرمان والیبال ساحلی انزلی شدند

ارکین نیوز-تیم اوج رامسر الف (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) عنوان قهرمانی پنجمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور را از آن خود کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پنجمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سا ...

ارکین نیوز-تیم اوج رامسر الف (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) عنوان قهرمانی پنجمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پنجمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ که با حضور ۱۶ تیم در زمین‌های ساحلی شهرستان انزلی آغاز شده بود، ظهر روز چهارشنبه (۱۴ مهر) با قهرمانی اوج رامسر الف به پایان رسید.

تیم‌های اوج رامسر الف (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) و اوج رامسر ب (عباس پورعسگری – عبدالحامد میرزاعلی) در دیدار نهایی این رقابت‌ها به مصاف هم رفتند که اوج رامسر الف دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۵ به پیروزی رسید و قهرمان شد.

در دیدار رده بندی نیز آتیه‌سازان صنعت آرین به مصاف شهرداری کومله رفت و دو بر یک این تیم را شکست داد و به مقام سومی دست یافت.

فهرست هشت تیم برتر پنجمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ و جوایز پرداخت شده به قرار زیر است:

قهرمان: اوج رامسر الف (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) ۳۶ میلیون ریال

نایب قهرمان: اوج رامسر ب (عباس پورعسگری – عبدالحامدمیرزاعلی) ۲۸ میلیون ریال

تیم سوم: آتیه‌سازان صنعت آرین (پرویز فرخی – بهمن قلیپور) ۱۹ میلیون ریال

تیم چهارم: شهرداری کومله (ابراهیم سنسبلی – محمد صادقی) ۱۴ میلیون ریال

تیم پنجم: هتل کانیار علی‌آباد (آق محمد سلاق – آرش وکیلی) ۸ میلیون ریال

تیم ششم: دفتر مهندسی خلعتبری (رضانائینی – بهنام توکلی) ۶ میلیون ریال

تیم هفتم: امانیان و نیکوفر (عبدالعزیز امانیان – وحید نیکوفر) ۵ میلیون ریال

تیم هشتم: پاسارگاد بتن رامسر (شهرام قاسمخواه – مجتبی امیری) ۴ میلیون ریال

چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ هم از ۱۴ تا ۱۷ شهریور ماه در شهرستان چمخاله استان گیلان پیگیری شد و با قهرمانی تیم اوج رامسر (بهمن سالمی و رحمان رئوفی) به پایان رسید. در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های فولاد صنعت بناب الف (آق محمدسلاق و آرش وکیلی) و تابلو فرش زبرجد (عباس پورعسگری و حامد میرزاعلی) دوم و سوم شدند.

سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ نیز از ۲۳ تا ۲۶ مرداد ماه در بجنورد پیگیری شد. تیم‌های جهانرو بجنورد (حامد میرزاعلی و عباس پورعسگری)، هتل کانیار علی‌آباد (آق محمد سلاق و آرش وکیلی) و اوج رامسر ۲ (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

دومین دوره نیز از ۲۴ تا ۲۶ تیرماه به میزبانی نور برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد علی‌آباد (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم‌های اوج رامسر یک (رضا نائینی و بهمن قلی‌پوری) و اوج رامسر دو (عباس پورعسگری و عبدالحامد میرزاعلی) عنوان‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

همچنین نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ از ۱۰ تا ۱۲ خردادماه به میزبانی شهر آق قلا در استان گلستان برگزار شد و تیم‌های هتل کانیار علی‌آباد (آرش وکیلی و کمال قریشی)، اوج رامسر دو (عباس پورعسگری و عبدالحامد میرزاعلی) و اوج رامسر یک (رضا نایینی و بهمن قلی‌پوری) رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند/همشهری

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست