• تاریخ: 2017-02-21
  • شناسه خبر: 22369
  • 343 بازدید

دیدار فرماندارآق قلا بارئیس سازمان میراث فرهنگی کشور

ارکین نیوز- عصر روز دوشنبه دوم اسفند ماه ، “امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا با “خانم دکتر زهرا احمدی پور” معاون محترم رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری دیدار و ...

ارکین نیوز- عصر روز دوشنبه دوم اسفند ماه ، “امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا با “خانم دکتر زهرا احمدی پور” معاون محترم رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،در این دیدار که “مهندس نبی هزار جریبی” نماینده محترم مردم شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، ” ابراهیم کریمی” مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان و “عبدالرشید قرنجیک ” شهردار آق قلا، ایشان را همراهمی نمودند با “خانم دکتر احمدی پور” در خصوص اختصاص اعتبار ویژه برای تکمیل مرمت پل تاریخی شهر آق قلا گفتگو و تبادل نظر کردند.

در این دیدار “امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص مرمت این پل تاریخی به رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور ارائه نمودند و ایشان نیز قول مساعد در خصوص اعتبار ویژه تا پایان سال جاری و تخصیص اعتبار در سال ۹۶ را به حاضرین در این نشست دادند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست