• تاریخ: 2016-12-01
  • شناسه خبر: 21564
  • 214 بازدید

دهیاران گلستانی در المپیاد جامع دهیاران کشور خوش درخشیدند

ارکین نیوز-مدیر کل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان با تاکید بر ظرفیت های علمی و عملی دهیاران استان، اظهار کرد: ۳ دهیار گلستانی در دومین المپیاد علمی دهیاران سراسر کشور با کسب رتبه های ششم، هفتم و هشتم در سطح ملی د ...

ارکین نیوز-مدیر کل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان با تاکید بر ظرفیت های علمی و عملی دهیاران استان، اظهار کرد: ۳ دهیار گلستانی در دومین المپیاد علمی دهیاران سراسر کشور با کسب رتبه های ششم، هفتم و هشتم در سطح ملی درخشیدند.

به گزارش دفتر امور روستایی و شوراها، علی نصیبی با بیان اینکه این المپیاد ۲۹ مهرماه در مشهد مقدس برگزار شد، تصریح کرد: در این المپیاد علمی که با حضور ۴۰۰ دهیار منتخب دور مقدماتی از سراسر کشور برگزار شده بود، ۱۰ دهیار گلستانی حضور داشتند.

وی با اشاره اقدامات صورت گرفته پیش از این آزمون برای آمادگی دهیاران گلستانی، گفت: پیش از این المپیاد علمی، ۲ جلسه توجیهی آموزشی با هدف افزایش توان علمی دهیاران گلستانی برگزار و جامع ترین منابع آموزشی در اختیار آنان قرار گرفته بود.

مدیر کل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان افزود: دهیاران گلستانی حاضر دز المپیاد علمی دهیاران پیش از این در آزمون مکاتبه ای سال ۱۳۹۳ حائز نمرات برتر شده بودند و در نهایت در المپیاد علمی دهیاران کشور توانستند در بین ۲۰ نفر برتری که رتبه های اول تا هشتم دومین المپیاد علمی دهیاران را کسب کرده اند، جای گیرند.

علی نصیبی یادآور شد: با توجه به تداوم، اهمیت و ضرورت آموزش های غیر حضوری، المپیاد علمی دهیاران که با همکاری سازمان شهردار ها و دهیاری های کشور برگزار می شود در جهت ایجاد رقابت مثبت بین دهیاران موثر است.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر توانمندی های علمی و عملی ۸۹۰ دهیار گلستانی و بیش از ۳ هزار شورای روستایی استان تاکید کرد.

لازم به ذکر است مجید حمیدی ژاله دهیار شیرآباد بخش فندرسک رامیان، الامان عرب زاده دهیار پلی علیا بخش گلیداغ مراوه تپه و مسعود شهرکی دهیار قره قاچ بخش مرکزی رامیان حائز رتبه های ششم، هفتم و هشتم دومین المپیاد علمی دهیاران سراسر کشور شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست