• تاریخ: 2016-02-05
  • شناسه خبر: 14219
  • 1,060 بازدید

درد دل یک هوادار/ والیبال آق قلا را از خواب زمستانی بیدار کنید

ارکین نیوز – کمال کر:والیبال آق قلا را از خواب زمستانی بیدار کنید که این ورزش اول منطقه در گوشت و خون مردم ترکمن صحراست ،قدرش را بدانیم که مهد والیبال ایران ترکمن صحراست . .. چرا دیگر نشانی از قدرت و توان والیبال آ ...

ارکین نیوز – کمال کر:والیبال آق قلا را از خواب زمستانی بیدار کنید که این ورزش اول منطقه در گوشت و خون مردم ترکمن صحراست ،قدرش را بدانیم که مهد والیبال ایران ترکمن صحراست . ..

چرا دیگر نشانی از قدرت و توان والیبال آق قلا وجود ندارد ؟چرا دیگر نشانی از هیجان و وحشتی که تماشاگران برای حریفان ایجاد می کردند نیست ؟آیا مدیریت غلط بعضی از افراد سبب این کارها شده است ؟و هزاران چراهای دیگر ….

امسال با حمایتها و تلاشهای جمعی از ورزشکاران و اساتید و با کمک های مرد همیشه حامی والیبال شهر آق قلا حاج حمید موحد شاهد تشکیل مردمی ترین تیم تاریخ والیبال در دقیقه ۹۰+۲ بودیم تا دوباره شاهد روزهای رویایی والیبال آق قلا باشیم و با جوانان جویای نام در کنار با تجربه هایی چون محمود پورقاز _ حکیم آرخی _ حامد میرزاعلی و …. این رشته ورزشی جذاب و پرتماشاگر دوباره در یادهها زنده شود.

بازیکنان با تجربه و مربیان صاحب نامی چون آق محمد سلاق و ابراهیم سن سبلی که با کمترین قرارداد و فقط به عشق شهرشان امدند تا از اقتدار والیبال این شهر دفاع کنند اما و افسوس…… .

حال این بازیکنان با توجه به تلاشهای خود و با دریافت مبلغ ناچیز یا بدون مبلغ توسط عده ای به حساب کارشناس، بی غیرت نامیده میشوند، چرا؟ واقعا این انصاف است؟!چه گناهی کرده بازیکنی که قید ۲۰ میلیون پول را بزند و تنها با ۳ میلیون برای شهرش بازی کند ؟

حتی موقعی شده که تیم در روز بازی به مسابقات اعزام شده و خسته و کوفته دوساعت بعدش بازی می کند…. مگر به مسابقه عروسی یا مسابقه محلات میروند، اون موقع کجا بود آقای کارشناس ؟

این ضعف مدیریت را می رساند چرا کار را به کاردان نمیسپارید چرا سرپرست یا مدیر عامل تیم از استخوان خورد کرده های والیبال نباید باشند؟ تیمی که به مرحله پلی آف صعود کرده و باید در برابر سیرجان تو شهر کرمان بازی کند توسط عده ای خاص از پیش بازنده اعلام میشود !!!

چرا تیم بدون سرپرست و با وسیله شخصی بازیکنان و تنها با ۷ بازیکن و بدون ذخیره به سیرجان اعزام شد. اگر واقعا وسع مالی به شما اجازه نمیداد و هدفتون فقط حضور در پلی آف بود تیم را اعزام نمیکردید و با هماهنگی فدراسیون بازی برگشت را انجام میدادید .

این است مدیریت شما ها !اگر خدایی نکرده بازیکنی مصدوم میشد چی ؟اگر خدایی نکرده حادثه ای در جاده پیش میآمد چی ؟اونم بدون سرپرست ؟تا نوشتیم گفتین انتقاد و تخریب کردین چرا از حقیقت فرار میکنید؟ چرا به خاطر انتقاد سازنده چند تن از حامیان و طرفداران والیبال، گروه تلگرامی والیبال را حذف کردید ؟این است مدیریت شما ؟آیا با حذف کردن گروه شماها به قدرتی که خواستید رسیدید؟

قرار نیست که هر چیزی باب میل شما باشد !!!چه لزومی داشت که نوجوانان و جوانان تیم داری کنید و عازم مسابقات کنید با ترکیب بازیکنان غیر بومی ؟سال بعدی هم وجود داشت، شاید با یک اسپانسر خوب و قوی . شما که تو بزرگسالانش مونده بودید.

چرا کادر فنی و سرمربی تیم گل گهر سیرجان به حال بازیکنان ما که با اون وضع به کرمان رسیدند بسوزد ،در حالی که مسوولین و متولین ورزش ما در خواب زمستانی هستند .

حرف قشنگی زد منصور زادوند بازیکن اسبق تیم ملی نوجوانان و جوانان و بزرگسالان و بازیکن گل گهر ،گفت با این که ۷ نفره اومدید و خسته هستید ما از شماها میترسیم چون والیبال در رگ و خون ترکمن هاست .

پس چرا با مدیریت غلط خود با احساس هزاران هوادار والیبال بازی میکنید .آیا گرفتن عکس یادگاری برای شما مهم است ؟قدر صندلی خود را بدانید و خدمت کنید تا مردم همیشه به نیکی از شماها یاد کنند .. قدردان مردم و دوستداران والیبال باشید . .. به امید فردایی بهتر برای والیبال شهرمان آق قلا …

انشاا.. در آینده ای نزدیک به ورزش اول ترکمن صحرا بیشتر خواهیم پرداخت و از مشکلات تیم ترکمن صحرا که از بدو شروع مسابقات با آن گریبانگیر بودند بیشتر خواهیم نوشت…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست