• تاریخ: 2016-02-03
  • شناسه خبر: 14164
  • 386 بازدید

دایر نمودن هرگونه ستاد تبلیغات انتخابات در میادین قدس و وحدت آق قلا ممنوع می باشد

ارکین نیوز-رئیس ستاد انتخابات شهرستان آق قلا گفت: دایر نمودن هرگونه ستاد تبلیغات انتخابات و دفاتر ارتباط مردمی در میادین قدس و وحدت ممنوع می باشد . به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان آق قلا،الیاس هیوه چی فر ...

ارکین نیوز-رئیس ستاد انتخابات شهرستان آق قلا گفت: دایر نمودن هرگونه ستاد تبلیغات انتخابات و دفاتر ارتباط مردمی در میادین قدس و وحدت ممنوع می باشد .

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان آق قلا،الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا اعلام کرد : در پی بررسی انجام شده در ستاد انتخابات شهرستان آق قلا ،به منظور پیشگیری از هر گونه اختلال در امر رفت و آمد شهروندان و اتخاذ تمهیدات ترافیکی و انتظامی در شهر آق قلا در ایام مهلت قانونی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی،دایر نمودن هرگونه ستاد تبلیغات انتخابات و دفاتر ارتباط مردمی در میادین قدس و وحدت ممنوع می باشد .
وی در این راستا خاطر نشان کرد : هدف از این کار، ایجاد محدودیت جهت فعالیت ستادهای تبلیغات انتخاباتی و دفاتر ارتباط مردمی کاندیداها نیست بلکه این امر با هدف لحاظ نمودن مسائل ترافیکی ، انتظامی و رفاه و آسایش مردم شریف شهرستان و همچنین بسط شور و نشاط انتخاباتی در نقاط مختلف شهری صورت می گیرد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان افزود: مقرر شد به جهت مدیریت مطلوب و قانونمند فضای سیاسی انتخابات،همایشهای انتخاباتی کاندیداها ،که عموماً با دعوت سراسری از هواداران کل حوزه انتخابیه و بصورت متمرکز برگزار می گردد – صرفاً در مکانهای ذیل برگزار شود :
الف) شهر آق قلا ؛ مصلی مسجد جامع ، سالن امام خمینی (ره) ، سالن تختی ، مجتمع فرهنگی و هنری آق قلا ، مسجد صاحب الزمان ، کانون امام ، مسجد جامع حاج آخوند رهبر و سالن آلتین صحرا .
ب) شهر انبار الوم ؛ مسجد جامع المهدی ، مصلی حاج آخوند امدادی و سالن ورزشی ولایت
وی تاکید کرد: در این راستا لازم است مسئولین ستادها شخصاً هماهنگی لازم را با متولیان مکانهای یاد شده انجام و قبل از برگزاری هرگونه مراسم مراتب را به فرمانداری اطلاع دهند . بدیهی است چنانچه به هر دلیل مکانهای فوق هماهنگ نگردید ودر صورت تقاضای مکان برگزاری جلسه به غیر از مکانهای یاد شده ، مسئولین ستادهای انتخاباتی کاندیداها می توانند از طریق فرمانداری هماهنگی لازم به عمل آورند .
فرماندار شهرستان آق قلا افزود : برگزاری جلسات انتخاباتی در مساجد و اماکن عمومی محلات شهری و روستاها با هماهنگی هیات امناء این اماکن و اطلاع رسانی به فرمانداری بلامانع می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست