• تاریخ: 2021-05-07
  • شناسه خبر: 31175
  • 33 بازدید

حق شناس:رژیم غاصب صهیونیستی همواره منشا تشنج در جهان اسلام بوده است

ارکین نیوز-استاندار گلستان با تاکید بر مسئله فلسطین در جهان اسلام اظهار کرد: رژیم غاصب صهیونیستی از ابتدای موجودیتش و در طول ۷۰ سال گذشته همواره منشا تشنج در جهان اسلام بوده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلس ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با تاکید بر مسئله فلسطین در جهان اسلام اظهار کرد: رژیم غاصب صهیونیستی از ابتدای موجودیتش و در طول ۷۰ سال گذشته همواره منشا تشنج در جهان اسلام بوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر هادی حق شناس امروز جمعه ۱۷ اردیبهشت در آیین اهتزاز پرچم فلسطین به مناسبت روز قدس در گرگان همراه با رییس شورای هماهنگی تبلیغات استان, نمایندگان مردم در مجلس و مدیران و مردم ولایتمدار استان تصریح کرد: نطفه این رژیم ناپاک بر اساس اشغالگری, زور و نیرنگ شکل گرفته است.
وی افزود: بر اساس فرمایش حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) رژیم غاصب صهیونیستی دیر یا زود به اضمحلال می رسد
استاندار گلستان روز قدس نماد وحدت مسلمانان دانست و یادآور شد: این روز نماد دفاع از مستضعفین و برائت از ظالمان است و البته آزادیخواهان باید هر روز فریاد خود را بر سر ظالمان زنند.
دکتر حق شناس گفت: امیدواریم روز قدسی را ببینیم که رژیم غاصب صهیونیستی وجود نداشته باشد.
لازم به ذکر است در این آیین به مناسبت روز قدس پرچم فلسطین در میدان شهرداری گرگان به اهتزاز در آمد و پرچم رژیم غاصب صهیونیستی به آتش کشیده شد.