• تاریخ: 2017-05-21
 • شناسه خبر: 22890
 • 425 بازدید

حضور ۳ والیبالیست آق قلا در اردوی تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی ساحلی

ارکین نیوز-اردوی آماده سازی تیم های ملی والیبال ساحلی ایران از امروز (یکشنبه) در شهر بابلسر استان مازندران آغاز شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ساحلی ایران خود را برای حضور شایسته در مسابقات جهانی سه ستاره که ...

ارکین نیوز-اردوی آماده سازی تیم های ملی والیبال ساحلی ایران از امروز (یکشنبه) در شهر بابلسر استان مازندران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ساحلی ایران خود را برای حضور شایسته در مسابقات جهانی سه ستاره که از ۱۰ تا ۱۴ خردادماه در مسکو برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

اردوی آماده سازی تیم‌های ملی والیبال ساحلی از صبح امروز (یکشنبه) در زمین‌های ساحلی بابلسر استان مازندران با حضور ۶ بازیکن آغاز شد و به مدت هشت روز تا هفتم خردادماه ادامه خواهد داشت.

رحمان رئوفی، بهمن سالمی، عباس پورعسگری، آرش وکیلی، آق محمد سلاق و عدالحامد میرزاعلی بازیکنان شرکت کننده در این اردو هستند.

رضا نائینی به عنوان مربی تیم‌های ملی والیبال ساحلی و اسماعیل عباسی به عنوان کمک مربی اردو، بازیکنان را در این تمرینات همراهی می‌کنند.

 • طعنه - 2017-05-29 در 12:33 ب.ظ

  تیم ملی والیبال ساحلی راهی مسکو شد

  تیم ملی والیبال ساحلی ایران برای شرکت در تور جهانی سه ستاره مسکو راهی این شهر شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تور جهانی سه ستاره مسکو از روز چهارشنبه دهم خردادماه آغاز می شود و به مدت پنج روز پیگیری خواهد شد.

  تیم ملی والیبال ساحلی ایران (بهمن سالمی – رحمان رئوفی) برای حضور در این رقابت ها ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه امروز (دوشنبه) تهران را از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد مسکو ترک کرد.

  رضا نائینی به عنوان مربی و بهرام سلیمانی به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال ساحلی ایران را در این رقابت ها همراهی می کنند.

  قرعه کشی جدول مقدماتی این رقابت ها فردا سه شنبه برگزار می شود و تیم ملی والیبال ساحلی ایران در این جدول حریفان خود را خواهد شناخت.

  رقابت های جدول مقدماتی به صورت حذفی برگزار می شود و ملی پوشان کشورمان در صورت کسب دو پیروزی جواز حضور در جدول اصلی تور جهانی سه ستاره مسکو را به دست می آورند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست