• تاریخ: 2016-12-07
  • شناسه خبر: 21627
  • 319 بازدید

حاج آخوند میرزاعلی:مسؤولان مردم‌سالاری و عدالت را در جامعه جاری کنند

ارکین نیوز-امام جمعه اهل‎سنت شهرستان آق‎قلا خدمت به مردم را بهترین عبادت برشمرد و از مسؤولان نظام اسلامی خواست تا مردم‌سالاری و عدالت را در جامعه اسلامی جاری کنند. عبدالحی آخوند میرزاعلی صبح امروز در کنگره بزرگداشت شهدای ...

ارکین نیوز-امام جمعه اهل‎سنت شهرستان آق‎قلا خدمت به مردم را بهترین عبادت برشمرد و از مسؤولان نظام اسلامی خواست تا مردم‌سالاری و عدالت را در جامعه اسلامی جاری کنند.

عبدالحی آخوند میرزاعلی صبح امروز در کنگره بزرگداشت شهدای اهل‎سنت استان گلستان که در شهرستان آق‎قلا در حال برگزاری است، اظهار کرد: امروز وظیفه همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی دفاع از انقلاب و حفظ اتحاد است.

وی تصریح کرد: همه موظف هستیم به گونه‎ای عمل کنیم که مردم احساس امنیت و آرامش کنند و علاوه بر مردم‌سالاری، عدالت را در جامعه اسلامی به هر اندازه که در توان داریم جاری کنیم.

امام جمعه اهل‎سنت شهرستان آق‎قلا با اشاره به دیدار اعضای سیاستگذاری نخستین اجلاسیه ملی ۴ هزار شهید استان گلستان با رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان کرد: ما به نیابت از مردم استان گلستان افتخار دیدار با مقام معظم رهبری را داشتیم و ایشان سلام گرمی به مردم استان خصوصا مردم ترکمن صحرا رساندند که بنده سلام گرم رهبر معظم انقلاب را خدمت مردم ولایتمدار گلستان ابلاغ می‎کنم.

وی برگزاری یادواره شهید را اقدامی باارزش ذکر کرد و گفت: یادواره شهدا یادآور رشادت، ایثار، از خودگذشتگی رزمندگان و سربازان گمنام است و یادآور کسانی که در راستای دفاع از آرمان‎های انقلاب اسلامی از همه هستی خویش گذشتند تا ارزش‎های انقلاب اسلامی حفظ بماند.

آخوند میرزاعلی؛ حرکت در مسیر شهدا را وظیفه امروز مسلمانان دانست و ابراز کرد: همه وظیفه و تکلیف داریم تا از خون شهدایی که در راه اسلام جان خود را از دست دادند پاسداری کنیم.

امام جمعه اهل‎سنت شهرستان آق‎قلا با اشاره به اینکه یادآوری شهدا بهترین خدمت است، گفت: شهدا به گردن همه ما حق دارند ما باید از شهدا و رزمندگان در قالب برگزاری یادواره یا کنگره یادآوری کنیم، قرآن می‎فرماید هیچ وقت کسانی که در راه خدا و اسلام از جان خود گذشتند مرده نپندارید بلکه آنها زنده‎اند و نزد خدای خود روزی می‎خورند.

آخوند میرزاعلی تاکید کرد: دشمنان اسلام امروز خیلی در تلاش هستند تا عزت مسلمانان و کرامت اسلام را کاهش دهند اما با هدایت داهیانه مقام معظم رهبری دشمنان اسلام موفق نبودند و مسلمانان با اتحادی که دارند و با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب هیچ وقت نخواهند گذاشت تا دشمنان میان مسلمانان تفرقه ایجاد کنند.

وی بیان کرد: دشمنان از هر حیله و ترفندی استفاده کردند تا بین شیعه و اهل سنت رخنه ایجاد کنند اما همه با تمسک به قرآن و احادیث پیامبر (ص) در برابر دشمنان ایستاده‎ایم تا در راستای اعتلای اسلام حرکت کنیم.

امام جمعه اهل‎سنت شهرستان آق‎قلا گفت: اتحادی که میان مسلمانان به ویژه شیعه و اهل سنت را باید بیشتر کنیم چراکه رمز موفقیت و سربلندی نظام اسلامی در وحدت است/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست