• تاریخ: 2017-12-05
  • شناسه خبر: 24715
  • 745 بازدید

جلیل ایمری مدال پارالمپیک خود را به زلزله زدگان غرب کشور اهدا کرد

ارکین نیوز- جلیل ایمری کاپیتان و بازیکن سابق تیم ملی والیبال نشسته ایران که دارای چندین مدال رنگارنگ در رقابت های آسیائی و جهانی است، مدال طلای رقابت های پارالمپیک ۲۰۰۸ پکن را برای کمک به زلزله زندگان غرب کشور به حراج گذ ...

ارکین نیوز- جلیل ایمری کاپیتان و بازیکن سابق تیم ملی والیبال نشسته ایران که دارای چندین مدال رنگارنگ در رقابت های آسیائی و جهانی است، مدال طلای رقابت های پارالمپیک ۲۰۰۸ پکن را برای کمک به زلزله زندگان غرب کشور به حراج گذاشت.

این بازیکن، امروز سه شنبه در همایش وحدت اقوام، معلولین و بهزیستی در گرگان مدال خود را به ‘انوشیروان محسنی بندپی’ رییس سازمان بهزیستی کشور داد، تا در یک مزایده به فروش برساند و درآمد حاصل از آن به زلزله زدگان غرب کشور اهداء شود.

وی گفت: امروز به نمایندگی از جامعه معلولان و در هفته معلولین و روز جهانی معلولان، این مدال را اهدا کردم تا ما نیز در کمک به هموطنان خود سهمی داشته باشیم.

ایمری تاکنون ۳ مدال طلای المپیک و ۲ مدال نفره المپیک را کسب کرده و در ۴ دوره مسابقات جهانی و ۳ دوره آسیایی شرکت داشته ‌است و اکنون مربی تیم والیبال نشسته گنبدکاووس می باشد.

به گزارش ایرنا همایش وحدت اقوام، معلولان و بهزیستی در گرگان امروز سه شنبه با حضور انوشیروان محسنی بندپی معاون وزیر، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور، تنی چند از مقامات این سازمان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و جمعی از مدیران ارشد استانی و نمایندگان مردم شهرهای مختلف استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از معلولین گلستانی در تالار همایش های دانشکده فنی دخترانه مائده گرگان برگزار شد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست