• تاریخ: 2017-03-30
  • شناسه خبر: 22611
  • 465 بازدید

جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات سوار کاری شهرستان آق قلابرگزارشد

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا بر تعامل و هم افزایی در راستای تولید ثروت و تحقق منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد. جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات سوارکاری و کورس بهاره شهرستان آق قلا به ریاست “امانگلدی ضمیر” ...

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا بر تعامل و هم افزایی در راستای تولید ثروت و تحقق منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد.

جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات سوارکاری و کورس بهاره شهرستان آق قلا به ریاست “امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور “عبدالقدیر کریمی” معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبد کاووس ، “عبدالحکیم فیروزی” فرماندار شهرستان ترکمن ، حجت الاسلام “محمود ترابی” ، “حاج عبدالرزاق آخوند رهبر” و “حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی” ائمه محترم جمعه شهرهای گنبد کاووس آق قلا ، روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای مذکور ، هیات های سوارکاری و مسئولین برگزاری مسابقات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” با بیان اینکه ” تنها هماهنگی برگزاری مسابقات مدنظر جلسه نیست” شعار سال رهبر فرزانه انقلاب را فصل الخطاب قرارداد و بر توسعه و رونق صنعت اسب و نگاه ویژه به این صنعت در راستای تولید ثروت تاکید کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا افزود: اقتصاد مقاومتی بر مبنای تکیه بر داشته های داخلی و هدایتگری سرمایه و توان برای باروری ظرفیت های بالقوه است و می طلبد که دست اندرکاران و مسئولان صنعت اسب و اسب داری به عنوان یکی از ارکان مهم در حوزه اقتصاد مقاومتی اهتمام داشته باشند تا تقویت و توسعه آن به تولید ثروت و اشتغال پایدار انجامد.

وی ضمن اشاره به احداث تنها مرکز تشخیص بیماری های اسب کشور و داشتن پتانسیل و بستر لازم شهرستان آق قلا در این حوزه ، لزوم توجه به این صنعت و همچنین توسعه گردشگری اسب تاکید کرد.

“ضمیر” ، شروع برگزاری مسابقات کورس بهاره در شهرستان آق قلا را ۱۷ فروردین ماه و به مدت ۱۰ هفته اعلام نمود و گفت: آق قلا به دلیل برخورداری از اقلیم مطلوب، مردم خونگرم و نزدیکی به مرکز استان می تواند به قطب برگزاری مسابقات سوارکاری در استان و کشور تبدیل شود.

  • مالکین ومربیان وسوارکاران - 2017-03-30 در 11:07 ق.ظ

    باسلام وادب واحترام. جلسه بدی نبود ولی میتونستیم هم پنچشنبه وهم جمعه در آق قلا کورس داشته باشیم که حق شهرستان آق قلا بود /برای اینکه این آقایان گنبدی پارسال در جلسات قبل شروع مسابقات پائیز سال۹۵قرار بر این گذاشتنند که بهار سال۱۳۹۶مسابقات در شهرستان آق قلا پیگیری شود .برای اینکه شهرستان گنبد سهمیه شهرستان آق قلا را پارسال بخاطر ورود تیم جدید اجرایی مسابقات گرفته بود وتیم جدید قول مساعد داده بودند که حتما مسابقات در بهار ۹۶ در شهرستان آق قلا ودر مجموعه سوارکاری این شهرستان دنبال شود/البته امیدواریم که وحدت واتحاد بین این سه شهرستانهای ((بندر ترکمن/آق قلا /گنبد کاووس))همیشه برقرار باشد/در ضمن تصمیمات این جلسه مذکور در فرمانداری شهرستان آق قلا تا حدودی به نفع شهرستان آق قلا تمام شد با تشکر…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست