• تاریخ: 2016-12-12
  • شناسه خبر: 21702
  • 432 بازدید

جشن وحدت در آق قلا برگزار شد/تصاویر

ارکین نیوز-نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری در مراسمی که امروز در حوزه علمیه عرفانی آق قلا برگزار شد گفت : تقویت وحدت هم ازجنبه عقلی و هم جنبه شرعی ضروری است. سید هاشم بطحایی گلپایگانی افزود : زمانی که وحدت وجود د ...

ارکین نیوز-نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری در مراسمی که امروز در حوزه علمیه عرفانی آق قلا برگزار شد گفت : تقویت وحدت هم ازجنبه عقلی و هم جنبه شرعی ضروری است.

سید هاشم بطحایی گلپایگانی افزود : زمانی که وحدت وجود داشته باشد و همه ید واحده باشیم هیچگاه آسیب نمی بینیم و دشمن به خودش اجازه نخواهد داد در امور داخلی کشور دخالت کند.

وی ادامه داد : اولین برنامه های سیاسی و اجتماعی که رسول اکرم در آن زمان اجرا کردند ایجاد وحدت و اخوت و عقد برادری بین افراد بود.

بطحایی گلپایگانی اضافه کرد : اما امروز دشمن برای ایجاد اختلاف قومی و مذهبی در ایران و دیگر کشورهای مسلمان نشین تلاش می کند.
showimage-aspx
مشاور فرهنگی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در این مراسم گفت : یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی تقویت وحدت است که مساله ای استراتژیک برای نظام و آرمان های شهداست.

حجت الاسلام محمودرستگاری افزود: خدواند در قرآن نعمت های ظاهری و باطنی را بیان کرده است و یکی ازاین نعمت های مهم و اصولی ایجاد اتحاد و وحدت بین مسلمانان است.

وی گفت : با احترام به اشتراکات مذهبی و فرهنگی و تحکیم وحدت می توان قلب های مسلمانان را به یکدیگر پیوند داد/باشگاه خبرنگاران جوان
showimage-aspx

photo_2016-12-12_23-49-17

showimage-aspx

photo_2016-12-12_23-50-41

showimage-aspx

photo_2016-12-12_23-52-26

showimage-aspx

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست