• تاریخ: 2015-10-31
  • شناسه خبر: 9940
  • 344 بازدید

تیم ۵ نفره متخصصین پزشکی قانونی از ایران هفته آینده به عربستان اعزام می شوند

ارکین نیوز-یک تیم ۵ نفره متخصص پزشکی قانونی از ایران هفته آینده به عربستان اعزام می شوند. آن ها تمام نمونه هایی که از خانواده های مفقودین گرفته شده است را به عربستان برده، تطبیق می دهند و نتیجه را اعلام می کنند. رضا درگا ...

ارکین نیوز-یک تیم ۵ نفره متخصص پزشکی قانونی از ایران هفته آینده به عربستان اعزام می شوند. آن ها تمام نمونه هایی که از خانواده های مفقودین گرفته شده است را به عربستان برده، تطبیق می دهند و نتیجه را اعلام می کنند.

رضا درگاهی، مدیر کل حج و زیارت استان در مصاحبه اختصاصی با گلستان۲۴، با بیان این که در استان گلستان ۴۹ نفر دچار آسیب شدند، گفت: وضعیت ۴۰ نفر مشخص شده و توسط خانواده هایشان شناسایی شدند. این چهل نفر با انجام مراسمات به خاک سپرده شدند.

وی با اشاره به این که ۹ نفر دیگر در استان ما از جمله خانم نازقلی چی ، مفقود هستند، ادامه داد: تمام خانواده های این ۹ نفر آزمایش دی ان ای دادند و اثر انگشت مفقودین را به تهران ارسال کردیم.

مدیر کل حج و زیارت استان همچنین افزود: در عربستان هم از تمام کسانی که در آن جا دفن شده یا در سردخانه ها نگهداری می شوند، آزمایش دی ان ای گرفته شده است. قرار است یک تیم ۵ نفره متخصص پزشکی قانونی از ایران هفته آینده به عربستان اعزام شوند. آن ها تمام نمونه هایی که از خانواده های مفقودین گرفته شده است را به عربستان برده، تطبیق می دهند و نتیجه را اعلام می کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست