• تاریخ: 2017-05-27
  • شناسه خبر: 22921
  • 212 بازدید

قهرمانی فوتبال ساحلی غرب گلستان به آرخ گمیشان رسید

ارکین نیوز-تیم آرخ گمیشان عنوان قهرمانی نخستین دوره رقابت های فوتبال ساحلی غرب گلستان، جام آزادسازی خرمشهر را کسب کرد، این مسابقات در مجموعه ورزشی ساحلی بندرترکمن برگزار شد. مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکم ...

ارکین نیوز-تیم آرخ گمیشان عنوان قهرمانی نخستین دوره رقابت های فوتبال ساحلی غرب گلستان، جام آزادسازی خرمشهر را کسب کرد، این مسابقات در مجموعه ورزشی ساحلی بندرترکمن برگزار شد.

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در این رقابت ها ۶ تیم در قالب دو گروه با هم به رقابت پرداختند که در بازی پایانی تیم شادروان جلال گل آرخ گمیشان به مصاف تیم شهدای جزیره آَشوراده رفت که تیم گمیشانی موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ پیروز شود.
در این دیدار عبدالرشید کر و عبدالرئوف کر هر کدام یک گل و عزت گلی دو گل برای تیم آرخ به ثمر رساندند و گلهای تیم شهدای آشوراده را نیز محمد رضا علیزاده و اشکان کامران به ثمر رساندند.
علی روشن شمال ادامه داد: در این رقابت ها عزت گلی و محمد بحر پیما به ترتیب عناوین آقای گلی و بهترین بازیکن را از آن خود کردند.
در دیدار پایانی جمعی از مسئولین کمیته فوتبال ساحلی هیات فوتبال استان گلستان و ورزش شهرستان حضور داشتند.
این رقابت ها ‘شورای اسلامی نیاز آباد ، فیفا اسپورت آق قلا و مروارید بندرگز ، شادروان جلال گل آرخ ، شهدای آشوراده و منتخب گمیشان’ در مجموعه ورزشی ساحلی امام رضا (ع) شهر بندرترکمن به مصاف هم رفتند.
بندرترکمن در غرب گلستان واقع است، در این شهرستان دو هزار و ۸۰۰۰ورزشکار بیمه شده در رشته های مختلف ورزشی فعالیت دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست