• تاریخ: 2016-01-05
  • شناسه خبر: 12818
  • 1,216 بازدید

توصیف جالب جبار ایری برای کاندیداهای ترکمن

ارکین نیوز-با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات یعنی اسفندماه ۹۴ تحولات مختلفی در این عرصه در حال شکل گیری است که بعضا با عنوان شنیده ها تقدیم شما می گردد: گروههای مختلف اصولگرای شهر گرگان بنظر می رسد مانند اصلاح طلبان ...

ارکین نیوز-با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات یعنی اسفندماه ۹۴ تحولات مختلفی در این عرصه در حال شکل گیری است که بعضا با عنوان شنیده ها تقدیم شما می گردد:

گروههای مختلف اصولگرای شهر گرگان بنظر می رسد مانند اصلاح طلبان دچار سردرگمی شده اند و اگر چه سید علی طاهری را به عنوان گزینه اول خود اعلام می کنند اما در مورد نفر دوم احتمالا نتوانند کسی را معرفی کرده و مانند دوره گذشته آن را به عهده مردم بگذارند . نعیمی ، پایین محلی ، سید هادی حسینی و امامی افرادی هستند که می توانند در این حوزه جای بگیرند.
——————————————
فرهاد توماج کاندیدای ترکمن حوزه گرگان و اق قلا به مناسبت ۱۰۰ امین روز فاجعه منا اطلاعیه ای صادر کرد و طی آن گفت : آل سعود با بی کفایتی و بی تدبیری آیت الله نمر را به شهادت رساند. وی گفت : حکام بی کفایت آل سعود با رویکرد ضد انسانی و در تضاد با اصول اسلامی عملا بازیگر خیمه شب بازی صهیونیست جهانی گردیده اند و به بهانه های واهی دست به عملی یازیده اند که هدف آن بی تردید جز تزلزل وحدت امت اسلامی نتیجه ای در بر ندارد.
——————————————
از گوشه و کنار خبر می رسد که بخش هایی از اصولگرایان و مردم مینودشت و برخی بزرگان این منطقه احتمالا بر روی نام سید نجیب حسینی به عنوان گزینه نهایی اجماع خواهند کرد.
——————————————
شنیده ها حاکیست تنها بانوی ثبت نام کننده مجلس خبرگان از استان گلستان انصراف خود را اعلام کرده و و یا قصد ادامه کار را ندارد.
——————————————
یکی از سایتهای ترکمنی که مدام اوضاع و احوال سیستانی ها را تجزیه و تحلیل می کند در تازه ترین تحلیل خود به قلم کاوش گفته که سیستانی ها از قدسیه ابشناس عبور کرده اند و به دکتر ناصری رسیده اند و از آنجا که ناصری راستگرا بوده و سال ۸۴ با طه هاشمی در تیم تبلیغاتی هاشمی رفسنجانی نیز حضور داشته نه رای راست دارد و نه رای چپ را ، پس احتمالا نفر دوم گرگان و آق قلا یک ترکمن خواهد بود.
——————————————
اما حزب عدالت و توسعه که از احراب نزدیک به محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام است و دبیر کلی آن را عبدالحسین روح الامینی بر عهده دارد قرار است به گلستان سفر کرده و تشکیلات خود راه اندازی کند . آنها در استان گلستان فعلا روی قدسیه ابشناس به توافق رسیده اند .
——————————————
نشست خبری سخنگوی شورای راهبردی اصلاح طلبان گرگان و آق قلا در حالی برگزار شد که خبرنگاران استانی از آن استقبال نکردند و تنها دو خبرنگار آنهم جریان اصولگرا در آن شرکت کردند .
——————————————
عبدالناصر ایزدی کاندیدای مشهور ترکمن که با حضور در سفارت کویت برای مجلس از حوزه گرگان و اق قلا ثبت نام کرده هنوز به این منطقه نیامده و معلوم نیست چطور می خواهد عقب ماندگی اش را نسبت به سایر کاندیداها جبران کند.
——————————————
گفته شده در غرب استان گلستان یکی از نمایندگان فعلی به تعدادی از افراد مورد اعتماد خود دستور داده تا ثبت نام کنند تا رای افرادی چون رحمت الله جلالی پایین بیاید . کثرت ثبت نام کاندیداها از کردکوی و بندرگز شاید این گمان را تقویت کند.
——————————————
یکی از کاندیداهای حوزه گرگان و آق قلا کارت ویزیت خود را در مغازه های شهر گرگان انداخته و عملا کلید تبلیغات زودهنگام را زده است . تصویر این کارت ویزیت در یک مبل فروشی در فلکه کریمی دیده شده است .
——————————————
شنیده ها حاکیست اصولگرایان استان گلستان تمایل شدیدی به کاندیداتوری سید علی طاهری برای مجلس دارند اما برای کاندیداتوری سید محسن طاهری در مجلس خبرگان استقبال گرمی نداشته اند . توجیه آنها این بود که انرژی سید محسن طاهری و طرفداران متمرکز برای حضور مجدد دکتر طاهری شود .
——————————————
جبار ایری در جلسه اجماع غرب استان در قره قاشلی در اصطلاحی جالب گفت : مطمئن باشید اگرمی شد هر۱۵ کاندیدای ترکمن ثبت نامی را به بهارستان بفرستیم آنها را سوارماشین ون عراز کوسلی(فعال انتخاباتی و یکی از نزدیکترین حامیان ولی پور)کرده و به مجلس می فرستادیم اما می دانید که این غیر ممکن است .
——————————————
از گنبد کاووس خبر می رسد که تعدادی از جوانان و گنبدها به فرهاد شیبک اقبال و تمایل پیدا کرده اند . او فرزند شهید بوده و بخشداری داشلی برون گنبد کاووس را نیز در کارنامه دارد . گفته می شود اوایل انتصاب وی به بخشداری مخالفتهایی از جانب برخی ترکمن ها صورت گرفت اما در پایان کار وی همان افراد از اقدامات او رضایت داشتند .
——————————————
از عل آباد کتول هم خبر می رسد که اقبال اصلاح طلبان این شهر به سمت عباسعلی باقری معاون اموزش و پرورش گلستان در زمان اصلاحات در ال افزایش است و گویا مجمع مشورتی اصلاح طلبان استان و شهرستان نیز نظرش روی ایشان است . از طرفی بخش هایی از اصلاح طلبان و اصولگرایان یا بهتر بگوییم محلی های کتولی این دیار به سمت اسدالله قره خوانی گرایش دارند .
——————————————
آنه محمد گل جوان خوشنام ترکمن که در کارنامه خود روابط عمومی کمرک استان را دارد چند جلسه دیگر دربندرترکمن،سیمین شهر و نواحی حوزه ترتیب داد.این چهره استقبال مردم از کاندیداتوریش را مثبت توصیف کرد ومدعی شد که حمایت انبوه فامیل نزدیک را درسیمین شهر،قره قاشلی و نیاز آباد و طوایف وخانواده های پرجمعیت را پشت سر دارد.آنه گل بنر تبلیغاتیش را با شعار”آینده تو از اعمال امروزت شکل می گیرد”آماده کرده است/سلام گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست