• تاریخ: 2016-07-20
  • شناسه خبر: 19433
  • 1,335 بازدید

تقابل فوتبالیست های بندر ترکمنی با سرخابی های پایتخت

ارکین نیوز-وفا هخامنشی و میکائیل ایمن تراج فوتبالیست های بندرترکمنی تیم خونه به خونه مازندران در دو دیدار تدارکاتی به مصاف تیم های استقلال و پرسپولیس تهران رفتند. تیم فوتبال دسته اولی خونه به خونه مازندران که خود را برای ...

ارکین نیوز-وفا هخامنشی و میکائیل ایمن تراج فوتبالیست های بندرترکمنی تیم خونه به خونه مازندران در دو دیدار تدارکاتی به مصاف تیم های استقلال و پرسپولیس تهران رفتند.

تیم فوتبال دسته اولی خونه به خونه مازندران که خود را برای حضور موفق در فصل آتی رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور آماده می کند، در دو دیدار تدارکاتی به مصاف تیم های استقلال و پرسپولیس تهران رفت.
وفا هخامنشی و میکائیل ایمن تراج فوتبالیست های گلستانی که به تازگی به این تیم پیوسته اند در این دیدارها تیم مازندرانی را همراهی کردند.
ایمن تراج در فصل گذشته برای فولاد یزد و وفا هخامنشی نیز برای فجر شهید سپاسی شیراز توپ می زد.
علیرضا مرزبان سرمربی تیم خونه به خونه مازندران در این دیدار ها از هخامنشی به عنوان بازیکن ثابت استفاده کرد و ایمن تراج نیز جانشین محسن فروزان دروازه بان این تیم شد.
از سوی دیگر نساجی مازندران نیز با هدف تقویت بنیه تیم و افزایش احتمال صعود به لیگ برتر فوتبال در فصل جاری حمید نعمتی مدافع قدرتمند و تکنیکی فوتبال بندرترکمن را جذب کرد.
مسوولان نساجی با عقد قرارداد رسمی حمید نعمتی را که فصل قبل در مس رفسنجان موفق بود به ترکیب دفاعی این تیم شمالی و با سابقه اضافه کردند.
حمید نعمتی در فصل جاری با دیگر گلستانی این تیم یعنی محمد علی نعمتی هم تیمی شد، محمد علی به عنوان دروازبان گرگانی سال گذشته نیز در نساجی توپ می زد.
عزت اله پورقاز مدافع ملی پوش بندرترکمن نیز هم اینک در تیم استقلال خوزستان عضو است.
وحید نعمتی بازیکن فصل پیش آلومینبوم اراک و کمال نیک خوی سید بازیکن فصل پیش ماشین سازی و کریم غراوی بازیکن گل گهر سیرجان از دیگر بازیکنان مطرح بندرترکمن در فوتبال کشور هستند.
بندرترکمن با افزون بر ۶۱ هزار نفر جمعیت در شمال غرب استان گلستان واقع است، در این شهرستان دو هزار ۸۰۰ورزشکار بیمه شده در رشته های مختلف ورزشی فعالیت دارند.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست