• تاریخ: 2016-08-02
  • شناسه خبر: 19720
  • 683 بازدید

تحلیل وبررسی مسابقات هفته پنجم تابستانه بندر ترکمن

ارکین نیوز-خداوردی طعنه:در کورس اول که اسبها در نژاد ترکمن در سن ۲سال ودر امتیاز مبتدی ونبرده شرکت میکنند اسب پاشا بجنورد واستار بوی۲ بنا به داشتن آمادگی خوب شانس بیشتری نسبت به سایرین برای کسب عنوان دارند البته در این ک ...

ارکین نیوز-خداوردی طعنه:در کورس اول که اسبها در نژاد ترکمن در سن ۲سال ودر امتیاز مبتدی ونبرده شرکت میکنند اسب پاشا بجنورد واستار بوی۲ بنا به داشتن آمادگی خوب شانس بیشتری نسبت به سایرین برای کسب عنوان دارند البته در این کورس میتوان همه اسبها را در حد یک شانس برابر قرار داد زیرا تا به الان کمتر در میادین مسابقه حاضر بودند.

در دور دوم از این هفته اسبها در نژاد دوخون در سن ۲سال که همه اسبهای این دور برای اولین باری است که یک میدان رسمی مسابقه را تجربه میکنند، اسب گلدتیک واسب رویال باند واسب وفاخالق که با مربی جوانی همچون لطیف تمری در برای آن دارد که دست پر میدان مسابقه را ترک نماید البته در این بین مالکان اسب شه راد امیدواری زیادی دارند تا در این روز مسابقه سربلند از میدان مسابقه بیرون بیایند در این کورس مربیان رشید عطایی ومنصور بای پور از امادگی اسبهایشان راضی وخرسندند .

در کورس سوم اسبها در نژاد دوخون سن ۲سال ودر امتیاز نبرده که مربی شاپور تاتاری با اسب جان ثریا شانس اول کسب قهرمانی این دور به حساب می اید وعبدالوحید پوری همراه با مربی قارمحمدگری چشم انتظار زیادی از اسب چشمه دارند که در آمادگی خوبی بسر میبرد دیگر اسبها نیز شانس برابر ی برای کسب عنوان دارند .

در کورس چهارم اسبها در نژاد دوخون در امتیاز ۲۴تا۳۶ واز سن۳تا۶سال که اسب قره قیز در هفته قبل فرار جانانه ای را داشت وعنوان قهرمانی را کسب کرد که اراز زارعی مربی ان اسب این بار نیز امیدوار است اسبش با فرار ابتداییش بتواند تا خط پایان ادامه دهد. در این کورس تورقوش در انتها ی مسابقه حمله به خط پایان را دارد واسب اوکسال نیز در آمادگی خوبی بسر میبرد .استیکت دیگر اسب خوب واماده این دور است که حریف خطرناکی برای دیگر اسبها محسوب میشود اسب لادی ماه هم جزو اسبهای حمله کننده در انتهای کورس است که حریف بس خطرناکی برای سایرین است.در این دور سایرین میکوشند تا از غفلت همدیگر نهایت استفاده را داشته باشند مسافت این دور ۱۵۵۰متر است .

در دور پنجم اسبها در نژاد دوخون در امتیاز۲تا۶امتیاز وازسن۳تا۴سال اسب سیتا که از آمادگی خوبی بسر میبرد واسب آرای که این روزها در تمرینات هفتگی بسیار خوب بوده است واسب کینگ کیا که اصولا اسب مسافتی است در این دور اسب ساواش ایگدری حریف خطرناکی برای سایرین محسوب میشود مسافت این کورس هم ۱۵۵۰متر می باشد.

در دور ششم اسبها در نژاد دوخون از سن ۳تا۴سال در امتیاز۸تا۱۴ودر مسافت۱۵۵۰متر اسب ،آنتیک واسب آرزوی میلان در نظر سنجی هایی که شده از شانس خوبی برخوردارند در این دوراسب آی هان واسب پوینده هم در آمادگی خوبی بسر میبرند .

در کورس هفتم که اسبها در نژاد ترکمن سن۳تا۵سال واز امتیاز ۲۴تا۳۰ودر مسافت ۱۵۵۰مترمی باشند، اسب آوان آلان با مربیگری حاج امان تیرغم میکوشد این بار کورس جالبی را به نمایش بگذارد که شانس بیشتری نسبت به سایرین برای کسب عنوان قهرمانی دارد. در این دور اسب ژیگل ناز وکیوان سرمدی واسب آرچین حبیب ایشان رقبای خطرناکی برای سایرین محسوب میشوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست