• تاریخ: 2016-12-06
  • شناسه خبر: 21622
  • 849 بازدید

تحلیل وبررسی اسبهای شرکت کننده در هفته چهارم مسابقات کورس اسبدوانی گنبد

ارکین نیوز-در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبد کاووس از سری مسابقات کورس اسبدوانی پائیزه کشور شاهد ۶دور در مسافت ۱۰۰۰متر خواهیم بودـ در دور اول که اسبها در نژاد ترکمن واز سن ۳تا ۴سال واز امتیاز نبرده باهم رقابت خواهند کرد ، ...

ارکین نیوز-در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبد کاووس از سری مسابقات کورس اسبدوانی پائیزه کشور شاهد ۶دور در مسافت ۱۰۰۰متر خواهیم بودـ

در دور اول که اسبها در نژاد ترکمن واز سن ۳تا ۴سال واز امتیاز نبرده باهم رقابت خواهند کرد ، اسب شاهین گز بیشترین بخت را برای کسب عنوان قهرمانی دارد در این دور اسبهای باد صبا وگوگ بهار هم در آمادگی خوبی بسر میبرند سایرین هم شانس های برابری برای کسب عنوان دارند.

در کورس دوم که اسبها در نژاد تروبرد سن۲سال که برای اولین بار است میدان رسمی مسابقه را تجربه میکنند ،اسب میلواکی بنا به نظر سنجی وآمادگی در تمرینات بهترین شانس را برای بدست آوردن قهرمانی دارد و اسبهایی مثل لیدی هج وبرون توران نیز در امادگی خوبی بسر میبرندو اسب بوکی دی هم بنا به گفته مربی آن اسب خودش را آماده نشان داده است.

در دور سوم از این رقابتها اسبها از نژاد تروبرد از سن ۳تا۴سال واز امتیاز ۰تا۴ در مسافت ۱۰۰۰متر باهم رقابت خواهند کرد که اسب کوکوشانل وهج مامبو بیشترین شانس برای کسب عنوان قهرمانی دارند . طرفداران این رشته مهیج از بهتر بودن اسبهای سرخه وسامر تاپ هم خبر میدهند در این بین اسحاق یلمه مربی جوان آق قلایی در انتظار آبروداری اسبش تراول در این کورس هم میباشد.

در کورس چهارم اسبها در نژاد دوخون سن ۲سال و امتیاز ۲تا۶ که اسب پلایت هورس بهترین عملکرد را در تمرینات داشته ودیگر اسب این گروه یعنی تهاجم هم در تمرینات خوب نشان داده ورضایت مربی را در بر دارد. اسبهایی مثل هیدروژن وبالستیک هم رقبای خطرناکی برای سایرین محسوب میشوند استاد تویلی قربانی هم در انتظار چه گوارا ست .

در کورس پنجم از این هفته اسبها در نژاد دوخون واز سن۳تا ۴سال واز امتیاز ۲۴تا۳۴ که اسب کژال با مربی جوان وزحمت کشش دربرای آن دارد که مثل سنوات گذشته کسب مقام داشته باشد که این از بهتر وخوب بودنش در تمرینات هفتگی این اسب دارد. در این دور اسب کاپیتان هم در امادگی خوبی بسر میبرد اسبهای وسوسه ترکمن استوری و فرناز گل هم رقبای خطرناکی برای دیگران محسوب میشوند.

در دور پایانی این هفته اسبها در نژاد دوخون ودر سن۳تا ۴سال واز امتیاز ۸تا۱۴ که درمسافت۱۰۰۰متر بایکدیگر رقابت خواهند کرد، اسب های پریون شانس اول برای تصاحب عنوان قهرمانیست که اسبهای مثل فیروزه، خان سونا که نایب قهرمان هفته نخست است واسب چشم افروز که اینبار هم مکانش وهم مربیش را عوض کرده تا سنت شکنی کرده تا دست پر از میدان خارج شود.در این دور اسب مایا۲ هم میتوان حریف بسیار خطرناکی برای دیگر رقبا باشد که در هفته اول با کمی بد شانسی از کسب عنوان جا ماند.
*خداوردی طعنه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست