• تاریخ: 2016-01-04
  • شناسه خبر: 12774
  • 987 بازدید

تحلیل بروز اتفاق ناگوار در میدان سوارکاری گنبد/آلو و ژریسان اسبهای حادثه دیده

ارکین نیوز-در روز جمعه مورخه ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ در دور هفتم که دور اسبهای نژاد دوخون که دارای سن ۳تا۴سال از امتیاز ۸تا۲۲در مسافت ۱۰۰۰متر بایکدیگر رقابت میکردند حادثه ای برای اسبها وچابکسواران این دور اتفاق افتاد که دل هواداران م ...

ارکین نیوز-در روز جمعه مورخه ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ در دور هفتم که دور اسبهای نژاد دوخون که دارای سن ۳تا۴سال از امتیاز ۸تا۲۲در مسافت ۱۰۰۰متر بایکدیگر رقابت میکردند حادثه ای برای اسبها وچابکسواران این دور اتفاق افتاد که دل هواداران مشتاق و به خصوص صاحبان اسبهای مسابقه را به درد آورد.

در این دور که(( اسب آلو با چابکسواری امان محمد قلرعطا /اسب ژریسان با سوارکاری آرمین آق اتابای /واسب گردباد با سوارکاری سینا ‍‍‍‍‍‍پقه))دچار حادثه شدند وسوارکاران از اسبهایشان به زمین افتادند که در این بین متاسفانه اسبهای ((آلو وژریسان تلف شدند ))که تاثر واندوه تماشگران حاضر در مجموعه را به همراه داشت.

خوشبختانه سوارکاران حادثه دیده بلافاصله با کمک نیروهای امدادی حاضر در میدان مسابقه به بیمارستان انتقال یافتنند که هرسه سوار کار پس از درمان وبهتر شدن وضعیت مصدومیتشان از بیمارستان مرخص شدند.

در چند هفته گذشته شاهد افتادن وتلف وزخمی شدن اسبها در پیست مجموعه سوارکاری شهرستان گنبد کاووس هستیم که این پیست که چندی پیش با جذب اعتباری خوب زیر سازی شده و بهترین پیست کشور را نیز به یدک می کشد، اما بازهم شاهدمشکلاتی در این میدان هستیم.

به گواه شاهدان در حین بارندگی در برخی از نقاط پیست آب شده که بازیر سازی که انجام شده نباید این امر صورت بگیرد.

این صاحب نظران براین امر واقفند که پستی وبلندیهایی هم در پیست دیده میشود که با کمی مرمت سطحی می توان شاهد کورس کم حادثه باشیم.

به هر حال امیدواریم از این دست اتفاقات دیگر در مسابقات رخ ندهد که باعث ناراحتی مربیان مالکین وچابکسواران وبیشتر از آنها این تماشاگران مشتاق شود.
@ ارکین نیوز برای چابکسواران حادثه دیده آرزوی سلامتی دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست