• تاریخ: 2016-11-05
  • شناسه خبر: 21241
  • 252 بازدید

تحقق آرزوی ۲۰ ساله/ گلستان کورس سوارکاری را مدیریت می کند

ارکین نیوز-مدیر کل ورزش و جوانان گلستان گفت: مدیریت مجموعه های سوارکاری در شهرستان های گنبدکاووس ، بندرترکمن و آق قلا و مسئولیت برگزاری رقابت های اسبدوانی پس از ۲۰ سال، به استان گلستان واگذار شد. بهمن طیبی روز شنبه در گف ...

ارکین نیوز-مدیر کل ورزش و جوانان گلستان گفت: مدیریت مجموعه های سوارکاری در شهرستان های گنبدکاووس ، بندرترکمن و آق قلا و مسئولیت برگزاری رقابت های اسبدوانی پس از ۲۰ سال، به استان گلستان واگذار شد.

بهمن طیبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این آرزوی دیرینه مردم استان با حمایت های وزارت ورزش و جوانان و پیگیری ورزش استان از امروز با واگذاری این مجموعه ها به گلستان تحقق یافت.

به گفته وی؛ از این پس رقابت های اسبدوانی فصول مختلف در مجموعه های گنبدکاووس، بندرترکمن و آق قلا با مدیریت استان برگزار خواهد شد.
به گزارش ایرنا ،مالکیت مجموعه های سوارکاری استان گلستان پیش از این از سوی وزارت ورزش و جوانان به شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی داده شده بود.

طیبی با یادآوری تلاش ها برای واگذاری مدیریت این مجموعه ها به استان ،بیان کرد: در این راستا دلایل لزوم این اتفاق برای مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون سوارکاری تشریح شد تا در نهایت این مجوزها اخذ و از فرایند واگذاری مدیریت این مجموعه ها آغاز شد.

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان افزود: واگذاری مدیریت برگزاری این کورس به استان می تواند سرمنشا موفقیت های بزرگی برای سوارکاری این منطقه است که امیدواریم جامعه بزرگ سوارکاری گلستان که سالها پیگیر بومی شدن مدیریت مجموعه های اسبدوانی بود، بتواند با برنامه ریزی درست و هدفمند، از این فرصت در جهت توسعه ورزش منطقه بهره ببرد.

طیبی به آغاز رقابت های کورس سوارکاری پاییزه نیز اشاره کرد و گفت: با اتمام فرایند واگذاری مدیریت ها، این رقابت ها طی هفته های آینده آغاز می شود.

وی تاکید کرد: همکاری فدراسیون سوارکاری برای در اختیار قرار دادن ملزومات و تجهیزات برگزاری مسابقات، به آغاز هر چه زودتر و افزایش کیفیت این رقابت ها کمک خواهد کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست