• تاریخ: 2015-11-25
  • شناسه خبر: 10986
  • 1,095 بازدید

تبریک حابار به ارکین نیوز

ارکین نیوز-تمام نگاه ها هراسان به ابراهیم و آتش بود.در آن هنگام گنجشکی به طور مداوم به آتش نزدیک می شود و برمی گردد.حال از گنجشک سوال می شود که دلیل رفت و آمدت برای چیست؟ گنجشک جواب می دهد در نزدیکی برکه آبی است که از آن ...

ارکین نیوز-تمام نگاه ها هراسان به ابراهیم و آتش بود.در آن هنگام گنجشکی به طور مداوم به آتش نزدیک می شود و برمی گردد.حال از گنجشک سوال می شود که دلیل رفت و آمدت برای چیست؟

گنجشک جواب می دهد در نزدیکی برکه آبی است که از آن برکه با نوک خود آب برمی دارم و روی آتش می ریزم.

آنگاه به گنجشک گفته می شود چندقطره آب تو در برابر چنین اتشی بی فایده است.

گنجشک جواب می دهد:شاید نتوانم آتش را خاموش کنم اما هنگامی که خداوند پرسید زمانی که بنده ام را بدون گناه در آتش انداختن چه کاری انجام دادی؟بتوانم پاسخ دهم هر انچه که در توانم بود….

شاید فعالیت سایت های خبری ترکمن صحرا را هم به فعالیت گنجشک داستان تشبیه کرد.ما هم می گوئیم شاید نتوانیم مشکلات را برطرف کنیم و غصه مردم را به شادی برگردانیم و البته که نمی توانیم در مقابل مشکلات و رویدادها سکوت کنیم و وظیفه خود می دانیم وقایع را در حدامکان به سرعت ولی صحیح و صادقانه منتشر کنیم.

سال گذشته بود که یکی از همکاران ما مبادرت به راه اندازی سایت خبری ارکین نیوز نمود تا در حد و توان خود بتواند وقایع روز را به اطلاع عموم برساند و پس از گذشت یک سال از فعالیت ، سایت حابار نمره قبولی را به همکاران خود در سایت ارکین نیوز می دهد و تولد یک سالگی را تبریک و شاد باش عرض می نمایید.

آرزوی توفیق روز افزون بر ایران و ایرانی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست