• تاریخ: 2016-01-15
  • شناسه خبر: 13290
  • 508 بازدید

خبر خوش برای آق قلا؛ پل تاریخی آق‎قلا به بهره‎برداری می‎رسد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان گفت: پل تاریخی آق‎قلا در ۲۷ خرداد که روز ثبت ملی پل آق‎قلا است به بهره‎برداری خواهد رسید. به گزارش ارکین نیوز به نقل از پاسرو، ابراهیم کریمی درخصوص روز ثبت ملی پل تا ...

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان گفت: پل تاریخی آق‎قلا در ۲۷ خرداد که روز ثبت ملی پل آق‎قلا است به بهره‎برداری خواهد رسید.

به گزارش ارکین نیوز به نقل از پاسرو، ابراهیم کریمی درخصوص روز ثبت ملی پل تاریخی آق‎قلا در گفت و گو با خبرنگاران گفت: خوشبختانه پل تاریخی آق قلا اعتبار بسیار خوبی را برای خودش اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه ما در حین انجام مبادله موافقت‎نامه با سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی کشور هستیم، افزود: موافقت‎نامه‎ در چند روز آینده به پایان می رسد سپس پروژه به مناقصه گذاشته می‎شود و با انتخاب پیمانکار انشالله کار عملیاتی خواهد شد.

کریمی با تاکید بر اینکه در ۲۷ خرداد که روز ثبت ملی پل آق‎قلا است انشالله ما بتوانیم این پل را به مرحله بهره‎برداری برسانیم، تصریح کرد: قولی که من به مردم شریف آق‎قلا دادم البته درصورتی که این اعتبار کاملا تخصیص پیدا کند این پل تاریخی را به بهره‎برداری خواهیم رساند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان درخصوص برآورد هزینه‎ها، گفت: حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان در این مرحله می‎باشد که از این مبلغ حدود ۸۰۰ میلیون تومان به این پل اختصاص می دهیم.

  • همشهری - 2016-01-16 در 9:55 ب.ظ

    امیدواریم اینطور بشه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست