• تاریخ: 2016-10-08
  • شناسه خبر: 20845
  • 397 بازدید

بهمن سالمی:فشردگی مسابقات موجب پیشرفت والیبال ساحلی کشور می شود

ارکین نیوز-ملی پوش گلستانی والیبال ساحلی، فشردگی زمانی مسابقات را راهی برای پیشرفت این رشته ورزشی در کشور عنوان کرد. بهمن سالمی درباره قهرمانی تیم «اوج رامسر الف» در تور آزاد والیبال ساحلی بندرانزلی, اظهار کرد: با توجه ب ...

ارکین نیوز-ملی پوش گلستانی والیبال ساحلی، فشردگی زمانی مسابقات را راهی برای پیشرفت این رشته ورزشی در کشور عنوان کرد.

بهمن سالمی درباره قهرمانی تیم «اوج رامسر الف» در تور آزاد والیبال ساحلی بندرانزلی, اظهار کرد: با توجه به آنکه دو هفته گذشته مسابقات تور آزاد چمخاله گیلان برگزار شد، تیم ها از آمادگی کافی برخوردار بودند و سطح کیفی مسابقات افزایش یافته بود.

سالمی در مورد فشردگی مسابقات والیبال ساحلی گفت: به نظر من هر اندازه مسابقات بیشتری برگزار شود موجب پیشرفت بازیکنان والیبال ساحلی می شود و از این بابت از تلاش های دکتر غفوری (مسئول کمیته ساحلی فدراسیون والیبال) تقدیر می کنم.

وی افزود: برخی کشورها مانند تایلند و اندونزی که به آنجا سفر کرده بودیم، در فاصله زمانی سه روز دو تورنمنت متوالی برگزار می کردند که به بازیکنان فشار می آمد اما فاصله دوهفته ای ایده آل است زیرا بازیکنان فرصت کافی برای انجام ریکاوری را دارند.

وی با بیان اینکه تا کنون سه بار برای تیم اوج رامسر به میدان رفته است، بیان کرد: خدا را شکر من و آقای رئوفی در سه تورنمنتی که برای این تیم بازی کرده ایم، توانستیم دو عنوان قهرمانی و یک عنوان سومی کسب کنیم و لازم است از زحمات آقای عصائیان که مدیریت باشگاه را برعهده دارد و از ما حمایت می کند تشکر کنم.

این ملی پوش والیبال ساحلی در مورد کسب دومین قهرمانی متوالی در یک ماه اخیر بیان کرد: تیم من و رحمان رئوفی به علت بهره بردن از تجربه بالا می توانیم در شرایط حساس، از تجربه کمک بگیریم و بازی را مدیریت کنیم.

سالمی تصریح کرد: راز موفقیت ما پشتکار قوی و تمرینات منظم است و به همین علت در هر دو تورنمنت اخیر تمام بازی ها را با پیروزی دو بر صفر به پایان رساندیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم اوج رامسر الف چهارشنبه با ترکیب بهمن سالمی و رحمان رئوفی با پیروزی در بازی نهایی مقابل تیم اوج رامسر ب با ترکیب حامد میزراعلی و عباس پورعسگری به مقام قهرمانی پنجمین تور آزاد والیبال ساحلی کشور دست یافت/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست