• تاریخ: 2016-02-01
  • شناسه خبر: 14065
  • 416 بازدید

بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی در فرودگاه گرگان

ارکین نیوز-جشن های بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آئین گرامی داشت ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به میهن در ۱۲ بهمن سال ۱۳۵۷، راس ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه دوشنبه به صورت نمادین در فرودگاه گرگان با ...

ارکین نیوز-جشن های بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آئین گرامی داشت ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به میهن در ۱۲ بهمن سال ۱۳۵۷، راس ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه دوشنبه به صورت نمادین در فرودگاه گرگان با سر دادن بانگ ‘الله اکبر، خمینی رهبر’ آغاز شد.

استاندار گلستان طی سخنانی در این آئین با تبریک آغاز جشن های پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: امام خمینی (ره) محور پیروزی انقلاب بود و امروز هم راه ایشان از سوی رهبر معظم انقلاب تداوم دارد.

حسن صادقلو افزود: پیروزی انقلاب به برکت امام راحل و یکپارچگی مردم با خود بیداری اسلامی، عزت، استقلال و آزادی را به همراه داشت.

در آئین گرامی داشت ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در فرودگاه گرگان اقشار مختلف و مسئولان لشکری و کشوری مستقر در استان گلستان حضوری داشتند.
1454316999_dr-8
در حاشیه این آئین رژه موتورسواران و اتومبیل های قدیمی از فرودگاه تا مزار شهدای گرگان برگزار و نیز مزار شهیدان مرکز استان در امامزاده عبدالله(ع) گلباران شد.

در استان گلستان در آئین های گرامی داشت دهه فجر امسال، هزار و ۳۴۶ طرح عمرانی، خدماتی با هزینه کرد بیش از ۳ هزار و ۵۶۰ میلیارد ریال از محل منابع مختلف و با ایجاد هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی جدید برای جوانان استان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

به گفته رضا مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان همچنین در این ایام عملیات عمرانی بیش از ۱۳۰ طرح بخش های گوناگون در شهرهای استان با اعتباری افزون بر ۷۳۰۰ میلیارد ریال آغاز می شود.
1454309922_img_8094
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان نیز برای گرامی داشت سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی، بیش از شش هزار برنامه فرهنگی، هنری، اجتماعی، عمرانی، خدماتی و ورزشی در سطح استان تدارک دیده است/هیرکان خبر
1454309956_img_8100

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست