• تاریخ: 2016-08-08
  • شناسه خبر: 19833
  • 389 بازدید

بزرگداشت روز خبرنگار در گلستان برگزار شد

ارکین نیوز-مراسم محوری بزرگداشت روز خبرنگار در گلستان با حضور جمعی از مسوولان استانی و اهالی رسانه در سرسرای فخرالدین اسعد گرگان برگزار شد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان یکشنبه شب در این مراسم گفت: حیاط خ ...

ارکین نیوز-مراسم محوری بزرگداشت روز خبرنگار در گلستان با حضور جمعی از مسوولان استانی و اهالی رسانه در سرسرای فخرالدین اسعد گرگان برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان یکشنبه شب در این مراسم گفت: حیاط خلوتی برای فعالیت رسانه ها در این استان نداریم و همه مسوولان در خدمت خبرنگاران هستند.
علی اصغر طهماسبی با بیان اینکه در استان گلستان فضای باز برای فعالیت خبرنگاران به جهت وجود نماینده ولی فقیه با بصیرت و آینده نگر وجود دارد؛ ابراز داشت: علاوه بر این از سوی مسوول ارشد استان برنامه ریزی برای نشست با خبرنگاران و تسهیل فعالیت رسانه ها انجام شده و اهمیت ویژه ای به این موضوع داده می شود.
معاون استاندار خطاب به خبرنگاران گفت شما معلمانی هستید که با فعالیت خود درس می آموزید و مدرسه ای بزرگ برای جامعه محسوب می شوید و از این فرصت باید برای توسعه همه جانبه بیشتر استفاده شود.
وی در پاسخ به گلایه یکی از عکاسان مبنی بر ممانعت از فعالیت حرفه ای وی از سوی حراست استانداری خطاب به خبرنگاران گلستان از آنها درخواست کرد که شرح وظایف دستگاه ها را به خوبی مطالعه کرده تا در فعالیت و تعامل خود با دستگاه ها دچار مشکل نشوند.
وی خاطرنشان کرد: طرح برخی مطالب باعث وهن است و شان افراد و مسوولان را زیر سوال می برد.
معاون سیاسی استاندار گلستان ادامه داد: فضای باز برای فعالیت جناح های سیاسی در این استان مهیا شده است و هم اکنون ۱۰۵ گروه سیاسی در استان فعال هستند که ۲۹ مورد آنها دارای شناسنامه هستند.
82179750-70921447
طهماسبی افزود: در سه سال اخیر به خاطر وجود همین فضای باز سیاسی ۵۲۰ سخنران کشوری در استان گلستان حضور یافته و بدون هیچ مشکلی برنامه خود را اجرا کرده اند.
وی با قدردانی از تحمل همه جناح های سیاسی فعال در گلستان همچنین گفت: در حالی که در سایر استان های کشور اجرای کنسرت موسیقی یا سخنرانی برخی شخصیت ها با چالش و مشکل برگزار می شود، در این استان برنامه ها با آرامش برگزار می شود.
وی افزود: در استان گلستان مدیران به سراغ موافق ها و مخالف می روند تا کمک کنند فعالیت های آنها طبق قانون انجام شود و دچار مشکل در فعالیت های خود نشوند.
معاون سیاسی استاندار گلستان با گلایه از برخی رسانه ها که سخنان چند روز پیش او را وارونه منعکس کرده اند، گفت: رویکرد ما تعامل با رسانه ها است و به دنبال ایجاد محدودیت برای آنها نیستیم.
photo_2016-08-08_14-46-08
به گزارش ایرنا در این مراسم که علاوه بر خبرنگاران، شماری از مدیران کل ادارات، فرمانداران و مسوولان روابط عمومی دستگاه های گلستان حضور داشتند، جمعی از خبرنگاران استان مورد تقدیر قرار گرفتند.
۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) در مزار شریف افغانستان در تقویم رسمی کشور به عنوان روز خبرنگار نام گرفته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست