• تاریخ: 2015-12-22
  • شناسه خبر: 12153
  • 464 بازدید

برگزاری همایش توسعه شهرستان آق قلا بر پایه ایده های جوانان

ارکین نیوز- جلسه هماهنگی همایش ایده های جوانان در مسیر توسعه شهرستان با برنامه ریزی گروه مشاوران جوان فرمانداری آق قلا در محل سالن جلسات فرمانداری با حضورعلی اکبر قجری معاون فرماندار، هسته مرکزی مشاوران جوان و و روسای اد ...

ارکین نیوز- جلسه هماهنگی همایش ایده های جوانان در مسیر توسعه شهرستان با برنامه ریزی گروه مشاوران جوان فرمانداری آق قلا در محل سالن جلسات فرمانداری با حضورعلی اکبر قجری معاون فرماندار، هسته مرکزی مشاوران جوان و و روسای ادارات این شهرستان برگزار گردید.

علی اکبر قجری ضمن تاکید مشارکت جوانان در افق چشم انداز آینده شهرستان ؛ برگزاری این همایش را اولین گام اساسی برای مشارکت جوانان در مسیر توسعه شهرستان آق قلا عنوان کرد.

معاون فرماندار شهرستان آق قلا کار آفرینی و اشتغال ؛ توسعه شهری و حوزه مشارکت های اجتماعی را از جمله محورهای همایش عنوان کرد.
وی استفاده از ظرفیت های دانشگاه ها و مدارس و نهادهای همچون پارک علم و فناوری و کسب و کار را در راستای اجرایی کردن همایش ضروری عنوان کرد.
1450764321_img_3813
در این جلسه کاظمی پور مشاور جوان فرماندار آق قلا گفت : براساس ابلاغ مشاورجوان محترم استاندار به منظور مشارکت جوانان فعال و کارآفرین برای توسعه شهرستان ها ؛ مقرر گردید همایشی با مشارکت جوانان با استفاده از ظرفیت های شهرستان برگزار گردد.

وی اضافه کرد: در این همایش علاوه بر استفاده از سخنرانان استانی و شهرستانی از کارآفرین های برتر شهرستان نیز تقدیر و استفاده خواهد شد.

استقرار دبیرخانه دائمی همایش در فرمانداری ( گروه مشاوران جوان ) و شناسایی کارآفرین های برتر شهرستان و افراد نخبه و برگزاری نمایشگاه جانبی همزمان با اجرای همایش به منظور معرفی دستاوردهای کارآفرین ها و نخبه های برتر شهرستان و برگزاری کارگاه های تخصصی در رشته های مختلف توسط پارک علم و فناوری و فنی و حرفه ای از جمله مصوبات این جلسه بود.
روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا
1450764238_img_3810

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست