• تاریخ: 2016-11-28
  • شناسه خبر: 21530
  • 358 بازدید

برخورد مرگبار قطار گرگان – پل سفید با یک دستگاه نیسان

ارکین نیوز-برخورد قطار مسافربری مسیر گرگان – پل سفید با یک دستگاه خودروی نیسان در شهر ساری مرکز مازندران ۲ کشته بر جای گذاشت . این حادثه اوایل امشب در نزدیکی ایستگاه صاحب الزمان در مسیر ساری – قائمشهر رخ داد ...

ارکین نیوز-برخورد قطار مسافربری مسیر گرگان – پل سفید با یک دستگاه خودروی نیسان در شهر ساری مرکز مازندران ۲ کشته بر جای گذاشت .

این حادثه اوایل امشب در نزدیکی ایستگاه صاحب الزمان در مسیر ساری – قائمشهر رخ داد .

سخنگوی مرکز اورژانس ۱۱۵ مازندران اعلام کرد که بر اثر برخورد قطار با نیسان ، این خودرو منفجر شد و ۲سرنشین آن در دم جان باختند.

مدیرکل راه آهن شمال هم در این باره به خبرنگار ایرنا گفت : قطار مسافربری مسیر گرگان – پل سفید در حال حرکت به سمت پل سفید بود که این حادثه در ایستگاه صاحب الزمان در مسیر ساری – قائمشهر رخ داد .

یوسف گرانپاشا افزود : متاسفانه راننده نیسان در حال عبور از راه آهن در منطقه ای بود که عبور مجاز نبود در حالی که در همان نزدیکی محل عبور مجاز برای خودروها وجود داشت.

وی گفت : راننده قطار علاوه بر این که به محض مشاهده خودرو ، بوق قطار را به صدا در آورد ، از سیستم ترمز سریع هم استفاده کرد که متاسفانه به خاطر نزدیک بودن ، چاره ساز نشد.
5494048_961
گرانپاشا گفت: سرعت قطار هم در مسیر ۱۰ کیلومتر کمتر از سرعت مجاز بود .

وی گفت : قطار هم در این تصادف خسارت جزئی دید ولی در حدی نبود که نیاز به تعمیرات فوری داشته باشد .

در اوایل سال جاری نیز یک رام قطار در جاده ساری- گرگان در شهر گلوگاه با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که آن حادثه هم راننده کامیون زخمی شد.

براساس گزارش راه آهن شمال در سال گذشته در مجموع ۴ عابر پیاده نیز در مازندران در برخورد با قطار کشته شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست