• تاریخ: 2016-02-14
  • شناسه خبر: 14721
  • 445 بازدید

بخشدار مرکزی آق قلا:یکی از نیازهای اصلی مردم شهرستان فضای سبز و تفریحی می‌باشد

ارکین نیوز-بخشدار بخش مرکزی آق‌قلا گفت :در روستای کرد نیز ۵۰ میلیون و در روستای شفتالو باغ اولیا نیز ۸۰ میلیون تومان در عملیات عمرانی هزینه شده است. این موارد تنها بخشی از هزینه‌هایی است که برای آبادانی روستاها انجام گرد ...

ارکین نیوز-بخشدار بخش مرکزی آق‌قلا گفت :در روستای کرد نیز ۵۰ میلیون و در روستای شفتالو باغ اولیا نیز ۸۰ میلیون تومان در عملیات عمرانی هزینه شده است. این موارد تنها بخشی از هزینه‌هایی است که برای آبادانی روستاها انجام گردیده شده است.

اسماعیل آرخی بخشدار بخش مرکزی آق‌قلا مبنی بر اقدامات انجام شده در این بخش از شهرستان گفت : برای جلوگیری از تجاوز به حریم مراتع در سطح بخش مرکزی با همکاری دهیاران و اداره منابع طبیعی کانالی حفر گردید. با حفر این کانال افراد سودجو نمی‌توانند به اراضی ملی و به‌خصوص به مراتع تجاوز کنند.

وی ادامه داد : یکی از نیازهای اصلی مردم شهرستان که به‌وضوح قابل روئیت است نیاز به فضای سبز و تفریحی می‌باشد. برای حل این مشکل ، طرحی به نام مرتع جنگلی ۳۰ هکتاری سقر پیش بینی شده که طرح آن تدوین شد و وارد فاز عملیاتی خواهد شد. امیدواریم که تمام مردم شهرستان و شهر و بخصوص دهیاران در این زمینه کمک نمایند. انشاء الله با این طرح نیاز بخش مرکزی و شهر برطرف شده و مردم از فضای سبز پیش بینی شده استفاده کنند.

بخشدار بخش مرکزی آق‌قلا در خصوص طرح‌های عمرانی در این بخش به خبرنگار ما گفت : از طرح‌های عمرانی پیش بینی شده در دهستان آق آلتین روستای عطاآباد می‌توان به ۴۰ میلیون تومان آسفالت، ۱۵ میلیون روشنایی، ۶۰ میلیون تومان خیابان امام خمینی(ره) ،۱۴ طرح مشارکتی با بنیاد مسکن و … اشاره کرد.

آرخی ادامه داد :در روستای کرد نیز ۵۰ میلیون و در روستای شفتالو باغ اولیا نیز ۸۰ میلیون تومان در عملیات عمرانی هزینه شده است. این موارد تنها بخشی از هزینه‌هایی است که برای آبادانی روستاها انجام گردیده شده است/اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست