• تاریخ: 2016-11-10
  • شناسه خبر: 21307
  • 273 بازدید

با اعلام رأی انضباطی فیفا؛ سردار آزمون از بازی سوریه محروم شد!

ارکین نیوز- فیفا آرای انضباطی خود را برای بازی ایران و قطر صادر کرد که بر این اساس محرومیت های سنگینی برای ۳ عضو تیم ملی فوتبال ایران در نظر گرفته شده است؛ محرومیت هایی که دست «کی روش» را برای چیدن ترکیب تیم ملی در بازی ...

ارکین نیوز- فیفا آرای انضباطی خود را برای بازی ایران و قطر صادر کرد که بر این اساس محرومیت های سنگینی برای ۳ عضو تیم ملی فوتبال ایران در نظر گرفته شده است؛ محرومیت هایی که دست «کی روش» را برای چیدن ترکیب تیم ملی در بازی پیش رو بسیار بسته می کند.

بعد از برگزاری دیدار ایران و قطر پیش بینی می شد درگیری هایی که در اواخر مسابقه ایجاد شده است، برای فوتبال ایران گران تمام شود و حالا با گذشت ۴ بازی از مقدماتی جام جهانی این اتفاق افتاده است. جنجالی که در پایان دیدار ایران و قطر و بعد از گلزنی رضا قوچان نژاد ایجاد و منجر به درگیری اعضای دو تیم شد، توسط ناظر مسابقه به فیفا گزارش شده بود و حالا کمیته انضباطی فدراسیون جهانی حکم سنگینی را برای ۳ عضو تیم ملی ایران در نظر گرفته است.

در نامه ای که فیفا به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرده، «جواد نکونام» مربی تیم ملی بابت ایجاد حواشی و جنجال در لحظات پایانی با ۳ جلسه محرومیت مواجه شده است. از سوی دیگر دو بازیکن تاثیرگذار تیم ملی نیز با محرومیت یک جلسه ای مواجه شدند. «سردار آزمون» بازیکن گنبدی تیم ملی و «احسان حاج صفی» به خاطر شرکت در درگیری های پایان بازی محروم شده اند.

پس از این اتفاق، سایت فدراسیون در اطلاعیه ای اینطور به موضوع واکنش نشان داد؛ «فدراسیون فوتبال ایران اطلاعی از نامه محرومیت‌های احتمالی ارسالی فیفا به فدراسیون فوتبال قطر در خصوص حوادث این دیدار ندارد، از این رو ضمن تأکید بر این نکته که این اطلاعیه صادر شده تنها مرجع مورد قبول فدراسیون در اطلاع رسانی احکام صادره به حساب می آید اعلام می دارد سایر اظهارنظرها در این خصوص وجاهت نداشته و پس از بررسی و تحلیلهای لازم، طی نشستی خبری با حضور مقامات فدراسیون فوتبال، اطلاعات مرتبط در اختیار رسانه های محترم قرار خواهد گرفت.»

بر اساس حکم صادر شده «سردار آزمون»، «احسان حاج صفی» و «جواد نکونام» در بازی با سوریه قادر به همراهی تیم ملی نیستند و این مسأله در فاصله چند روز تا مسابقه می تواند به تیم کی روش لطمه بزند. بازی تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه ۲۵ آبان ماه برگزار خواهد شد/گلشن مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست