• تاریخ: 2015-11-30
  • شناسه خبر: 11208
  • 2,472 بازدید

بانوان ترکمن صحرا انتظار انتخاب بانوی فرماندار برای شهرستان ترکمن دارند

ارکین نیوز – دبیر جمعیت بانوان ترکمن صحرای ستاد روحانی طی نامه ای به معاون رییس جمهور در امور بانوان ؛ خواستار انتصاب یک بانوی ترکمن برای تصدی فرمانداری شهرستان ترکمن شدند. در این نامه که طی هفته گذشته برای خانم دک ...

ارکین نیوز – دبیر جمعیت بانوان ترکمن صحرای ستاد روحانی طی نامه ای به معاون رییس جمهور در امور بانوان ؛ خواستار انتصاب یک بانوی ترکمن برای تصدی فرمانداری شهرستان ترکمن شدند.
در این نامه که طی هفته گذشته برای خانم دکتر ملاوردی معاون رییس جمهور در امور بانوان ارسال شده است آمده است :نظر به اینکه خانم مرجان نازقلیچی فرماندار شهرستان ترکمن در حادثه ناگوار منا به شهادت رسیدند و تاکنون فرماندار جدید منتصب نگردیده شنیده ها حاکی از آن دارد که قرار است در این منصب به جای بانو از آقایان انتخاب گردد.
حال آنکه تمامی بانوان ترکمن صحرا که داغدیده آن بانوی گرانقدر هستند انتظار داشتند که یک مادر به جای مادر از دست رفته منتخب گردد تا مرهمی بر زخم جانگداز دل های آن ها گردد .
لذا سرکار خانم عایشه اونق که از کارکنان وزرات کشور در استانداری تهران و نیز دانشجوی دکتری سیاستگذاری می باشد به عنوان گزینه ای مناسب برای تصدی فرمانداری شهرستان ترکمن از طرف بانوان فرهیخته ترکمن صحرا به حضورتان معرفی می گردد.
ملیحه اتکپور دبیر جمعیت بانوان ترکمن صحرای ستاد روحانی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست