• تاریخ: 2016-07-22
  • شناسه خبر: 19456
  • 634 بازدید

بازدید قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و مدیر کل امور روستایی استانداری گلستان از شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-مهندس راحتی قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به همراه جندقیان سرپرست معاونت امور دهیاری ها و زیارتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدریت توسعه روستائی این سازمان،مهندس نصیبی مدیر کل امور روستایی استاند ...

ارکین نیوز-مهندس راحتی قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به همراه جندقیان سرپرست معاونت امور دهیاری ها و زیارتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدریت توسعه روستائی این سازمان،مهندس نصیبی مدیر کل امور روستایی استانداری گلستان در معیت “الیاس هیوه چی”فرماندار و “اسمعیل آرخی بخشدار مرکزی شهرستان آق قلا از کارگاههای مبل سازی روستای عطا آباد و شرکت تعاونی فرش دستباف سولماز روستای قانقرمه شهرستان بازدید بعمل آوردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،در این بازدید،”الیاس هیوه چی” فرماندار توضیحاتی را در خصوص مسائل حوزه کاری دهیاری ها و مدیریت روستائی این مناطق بیان نمود.

این بازدید با رویکرد ارزیابی عملکرد روستاهای دارای قابلیتهای توسعه اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی به منظور بررسی قابلیتهای نهاد دهیاری در زمینه خودکفایی و ارتقای سطح تولید و به تبع آن توسعه اقتصادی صورت گرفت.
1469074035_img_2055
مهندس راحتی قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در راستای تقویت بنیه اقتصادی روستاها و رفع برخی مشکلات پیش روی خدمت رسانی دهیاری ها دستوراتی را به مسئولان ذیربط شهرستان صادر نمود.

گفتنی است اختصاص یکدستگاه ماشین آتش نشانی به روستای عطا آباد با توجه به جمعیت این روستا و استقرار بیش از ۸۰ کارگاه مبل سازی و تخصیص اعتبار و تسهیلات لازم به شرکت تعاونی فرش دستباف سولماز روستای قانقرمه از جمله مساعدت های ایشان در این بازدید بوده است.
1469074078_img_2104

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست