• تاریخ: 2017-08-05
  • شناسه خبر: 23490
  • 314 بازدید

ایز دی زاده:پیشنهادخوبی جهت اهدا زمین درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی آق قلااز خیرین نداشتیم

ارکین نیوز-رییس شعبه تامین اجتماعی آق قلاگفت:در حال حاضر شعبه آق قلادارای۱۴۶۳۳ بیمه شده می باشدکه از این تعداد۱۰۲۳۵ نفر بیمه شدگان اجباری شاغل در کارگاه های فعال حوزه عمل شعبه و تعداد۴۳۹۸ نفر بیمه شدگان،قالیباف،کارگران س ...

ارکین نیوز-رییس شعبه تامین اجتماعی آق قلاگفت:در حال حاضر شعبه آق قلادارای۱۴۶۳۳ بیمه شده می باشدکه از این تعداد۱۰۲۳۵ نفر بیمه شدگان اجباری شاغل در کارگاه های فعال حوزه عمل شعبه و تعداد۴۳۹۸ نفر بیمه شدگان،قالیباف،کارگران ساختمانی،باربران،مددجویان نهادهای حمایتی و شاغل مشاغل آزاد میباشند.

به گزارش ارکین نیوز،مهدی ایزدی زاده گفت:تعداد ۱۰۵۰ نفر مستمری بگیر باز نشسته از کار افتاده و باز مانده بوده که با احتساب افراد تحت تکفل بالغ بر۴۵۰۰۰ نفر تحت پو شش این شعبه میباشدکه قریب به نیمی از جمعیت شهرستان را در بر میگیرد.

وی افزود:با توجه به اینکه اشتغال در این منطقه بیشتر در زمینه های کشاورزی، دامداری و قالی بافی میباشد،مشمول کمک دولت بوده و بررسی اشتغال دارای حساسیت خاص به خود بوده و شعبه براساس بخشنامه های سازمان موظف به بازرسی از پنجاه درصد قالی بافان در ماه میباشد و همچنین در مجموع بازرسی های کارگاهی و بازرسی های کارگران ساختمانی به صورت ماهیانه ۱۰۰۰ فقره بازرسی توسط بازرسان این شعبه انجام میگردد. .
ایزدی زاده اضافه نمود با ارائه خدمات الکترونیکی جدید از قبیل ارسال لیست حق بیمه و پرداخت حق بیمه به صورت اینترنتی-مشاهده سوابق و ابلاغ الکترونیکی به تعداد بیشتر از مراجعات کارفرمایان و بیمه شدگان به شعبه کاسته است.

رییس تامین اجتماعی آق قلا در ادامه اجرای سیستم بازرسی های الکترونیکی و طرح ساختار نوین و صدور کارت هوشمند را از برنامهای آتی سازمان در سال آتی عنوان نمود .

وی درباره ایجاد درمانگاه تامین اجتماعی گفت :پیرو اقدامات مدیریت محترم درمان جناب آقای دکتر نصرتی موافقت ایجاد درمانگاه از ستاد اخذ شده لیکن با گذشت یکسال هنوز پیشنهاد قابل قبولی در جهت اهدا ۲۰۰۰متر زمین بابت این امر مهم از خیرین آق قلا دریافت نشده است ضمن اینکه مراتب از مقامات محترم شهرستان و مجمع خیرین شهرستان نیز استمداد شده است.

ایزدی زاده میزان مطالبات شعبه را بیش از ده میلیاردتومان اعلام کرد،که در سال ۹۵ طی دو جلسه با دعوت از کارفرمایان مدیون بیش از۰۰۰/۸۰۰/۶۷۴ تومان از جرایم متعلقه بخشیده شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست