• تاریخ: 2016-09-07
  • شناسه خبر: 20457
  • 390 بازدید

رئوفی و سالمی قهرمان رقابت های والیبال ساحلی گیلان

ارکین نیوز-تیم اوج رامسر (بهمن سالمی و رحمان رئوفی) عنوان قهرمانی چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در شهرستان چمخاله را از آن خود کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی ...

ارکین نیوز-تیم اوج رامسر (بهمن سالمی و رحمان رئوفی) عنوان قهرمانی چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در شهرستان چمخاله را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ که از روز یکشنبه هفته جاری در شهرستان چمخاله استان گیلان آغاز شده بود، عصر امروز (چهارشنبه) با قهرمانی اوج رامسر به پایان رسید.
در دیدار رده بندی این رقابت ها تیم های مرحومه حبیبیان و تابلو فرش زبرجد به مصاف هم رفتند که تابلو فرش دو بر یک (۲۱ بر ۱۵، ۱۱ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۱۱) به پیروزی رسید و عنوان سومی را به دست آورد.
در دیدار نهایی نیز تیم های فولاد صنعت بناب و اوج رامسر به مصاف یکدیگر رفتند که اوج رامسر در دو ست متوالی و با امتیاز مشابه ۲۱ بر ۱۴ به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی را از آن کرد.
بدین ترتیب رده بندی هشت برتر این رقابت ها جوایز اهدا شده به آنان به قرار زیر است:
قهرمان: اوج رامسر (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) ۳۶ میلیون ریال
نایب قهرمان: تیم فولاد صنعت بناب الف (آق محمدسلاق و آرش وکیلی) ۲۸ میلیون ریال
تیم سوم: تابلو فرش زبرجد( عباس پورعسگری و حامد میرزاعلی) ۱۹ میلیون ریال
تیم چهارم: مرحومه حبیبیان (رضا نائینی و بهنام توکلی) ۱۴ میلیون ریال
تیم پنجم: محیط زیست بندرترکمن (پرویز فرخی و بهمن قلیپور) ۸ میلیون ریال
تیم ششم: هتل ماندگار (مجتبی امیری و محمد صادقی) ۶ میلیون ریال
تیم هفتم: گلچای نوین رودسر (شهرام قاسمخواه و پیمان درگاهی) ۵ میلیون ریال
تیم هشتم: اطلس مرغ صبای گیلان (روح اله صالحی نژاد و سیدسینا جعفری) ۴ میلیون ریال
سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ از ۲۳ تا ۲۶ مردادماه در بجنورد پیگیری شد. تیم های جهانرو بجنورد (حامد میرزاعلی و عباس پورعسگری)، هتل کانیار علی آباد (آق محمد سلاق و آرش وکیلی) و اوج رامسر ۲ (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
دومین دوره نیز از ۲۴ تا ۲۶ تیرماه به میزبانی نور برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد علی آباد (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم های اوج رامسر یک (رضا نائینی و بهمن قلی پوری) و اوج رامسر دو (عباس پورعسگری و عبدالحامد میرزاعلی) عنوان های دوم و سوم را از آن خود کردند.
نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۵ از ۱۰ تا ۱۲ خردادماه به میزبانی شهر آق قلا در استان گلستان برگزار شد و تیم های هتل کانیار علی آباد (آرش وکیلی و کمال قریشی)، اوج رامسر دو (عباس پورعسگری و عبدالحامد میرزاعلی) و اوج رامسر یک (رضا نایینی و بهمن قلی پوری) رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست