• تاریخ: 2016-02-20
  • شناسه خبر: 15003
  • 414 بازدید

اهل سنت استان های دیگر به ما می گویند قدر ایشان را بدانید

ارکین نیوز – حاج آخوند عبدالحی میرزاعلی، امام جمعه آق قلا، در همایش حماسه حضور گفت: استان ما نماد وحدت در کشور است و افتخار می کنم در استانی هستم که بزرگ ما آیت الله نورمفیدی است. وی با تاکید بر این که آنان که واجد ...

ارکین نیوز – حاج آخوند عبدالحی میرزاعلی، امام جمعه آق قلا، در همایش حماسه حضور گفت: استان ما نماد وحدت در کشور است و افتخار می کنم در استانی هستم که بزرگ ما آیت الله نورمفیدی است.
وی با تاکید بر این که آنان که واجد الشرایط هستند، حتما باید سر صندوق های رای حاضر شوند، گفت: شرکت در انتخابات وظیفه ما است و هر رای تیری است بر قلب دشمنان نظام. باید امسال پرشورتر از قبل در انتخابات شرکت کنیم و افرادی که خدمتگذار، پرهیزکار، با تقوا و عالم باشند را انتخاب کنیم.
وی بیان کرد: آیت الله نورمفیدی نوری است در دل استان ما. اهل سنت استان های دیگر به ما می گویند قدر ایشان را بدانید. من شخصا بارها دیدم ایشان مدافع ترکمن ها بودند و گفتند که «من از حقوق ترکمن ها دفاع می کنم».
آخوند میرزاعلی تصریح کرد: آیت الله نورمفیدی همیشه بر وحدت تاکید دارند. اگر ایشان نبودند جنگ و کدورت استان را گرفته بود. همه ما مسلمان هستیم و بر طبق روایات مومن برادر مومن است. باید برادری خود را بخصوص در انتخابات ثابت کنیم.
وی اضافه کرد: مسلمانان باید مثل قطره های باران باید متحد شویم و پیوند بخوریم و با حضور در انتخابات حماسه دیگری رقم بزنیم. انشالله در جمعه هفتم اسفند برادری خود را ثابت کنیم و کسانی را انتخاب کنیم که نیک، با تقوا، پرهیزکار و از مردم و برای مردم باشند را انتخاب کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست