• تاریخ: 2015-12-13
  • شناسه خبر: 11660
  • 502 بازدید

انتقاد معاون فرماندار آق قلا از کم توجهی نسبت به خانواده شهداء و جانبازان

ارکین نیوز – معاون فرماندار شهرستان آق قلا گفت : امروز پس از ۲۶ سال از دفاع مقدس این کم توجهی نسبت به خانواده شهداء و جانبازان مورد قبول نیست . علی اکبر قجری ضمن اشاره به عدم استقرار نمایندگی اداره بنیاد شهیدو امور ...

ارکین نیوز – معاون فرماندار شهرستان آق قلا گفت : امروز پس از ۲۶ سال از دفاع مقدس این کم توجهی نسبت به خانواده شهداء و جانبازان مورد قبول نیست .
علی اکبر قجری ضمن اشاره به عدم استقرار نمایندگی اداره بنیاد شهیدو امور ایثارگران در شهرستان آق قلا اظهار داشت : نبود اداره یا نمایندگی بنیاد شهید در شهرستان باعث شده تا خانواده محترم شهداء و ایثارگران نتوانند از خدمات مناسبی که در قانون پیش بینی شده بهره مند شوند و این خدمات نیز به درستی به آنان اطلاع رسانی نشده است . بنیاد شهید باید برای دسترسی خانواده های محترم شاهد و ایثارگر به این خدمات تسهیل نماید .

وی افزود: : احترام به فرهنگ ایثار و شهادت و انسانهای ایثارگر یک امر طبیعی ، فطری و ذاتی انسانها است. ما برای انسانهایی که از جانشان برای دفاع از کشور و انقلاب مایه گذاشته اند ارزش قائلیم و آنها برای ما ارزشمند هستند .

معاون فرماندار شهرستان آق قلا افزود:توجه و اهتمام نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری به طریق اولی در ضرورت حفظ ، تثبیت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک امری اثبات شده است و بر کسی پوشیده نیست . شاهد مثال حجم انبوهی از خدماتی است که در چارچوب قانون برای این قشر پیش بینی شده است و یا حجم وسیعی از اقدامات فرهنگی که متولیان امر در ترویج و تکریم آن انجام می دهند .

اولین جلسه شورای مشورتی ایثارگران شهرستان آق قلا با حضور علی اکبر قجری معاون فرماندار ، معتمدین معین و سایراعضاء این شوراء در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

وب سایت فرمانداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست