• تاریخ: 2015-11-13
  • شناسه خبر: 10456
  • 1,552 بازدید

انتقاد آزمون از تیتر نامناسب یک روزنامه؛ من، سردار آزمون، یک ترکمن هستم، فرزند ایران

ارکین نیوز – مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان نسبت به تیتر یک روزنامه واکنش نشان داد. طرفداری- سردار آزمون ملی پوش تیم ملی کشورمان با انتقاد از تیتر یک روزنامه که در آن با لحنی نامناسب از ترکمنی ها یاد شده بود مطل ...

ارکین نیوز – مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان نسبت به تیتر یک روزنامه واکنش نشان داد.

طرفداری- سردار آزمون ملی پوش تیم ملی کشورمان با انتقاد از تیتر یک روزنامه که در آن با لحنی نامناسب از ترکمنی ها یاد شده بود مطلب زیر را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده و از همه خواست تا به یکدیگر، زبان، نژاد، دین و آیین هم احترام بگذارند:

من، پدرم، مادرم، خواهرم، آبا و اجدادم، همه ترکمن بودیم… از ما، بسیار بودند مردان و زنانی که چه در این عصر و چه در تمام صده های قبل، برای دفاع از نام و ناموس «ایران» جان و مال شان را باختند. من، پدرم، نیاکانم همه و همه ترکمن هایی هستیم از جنس ایران.
آن چه روی جلد یک رسانه ورزشی خواندم، قلبم را شکست. بیاییم به هم، به هم نوعان مان، به هم وطنان خود از هر زبان و نژاد و دین و آیینی احترام بگذاریم. من، سردار آزمون، یک ترکمن هستم، فرزند ایران.

روزنامه نود در تیتر اول خود پیش از بازی ایران و ترکمنستان نوشت: “ترکمن ها باید زانو بزنند” که این تیتر باعث ناراحتی هموطنان ترکمن شده بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست