• تاریخ: 2016-02-07
  • شناسه خبر: 14354
  • 438 بازدید

آق قلا و انتظارات مردم از کاندیدهای انتخابات مجلس …

ارکین نیوز-از نماینده مجلسی که انتخاب می کنیم انتظار داریم که اهل شعار نباشد مخصوصاً شعارهایی که هیچ‌وقت به واقعیت نمی‌پیوندد بلکه باید در گفتار و کردار صداقت داشته باشد. در این روزها فضای سیاسی جامعه ایران تحت تأثیر دو ...

ارکین نیوز-از نماینده مجلسی که انتخاب می کنیم انتظار داریم که اهل شعار نباشد مخصوصاً شعارهایی که هیچ‌وقت به واقعیت نمی‌پیوندد بلکه باید در گفتار و کردار صداقت داشته باشد.

در این روزها فضای سیاسی جامعه ایران تحت تأثیر دو انتخابات مهم کشور قرار گرفته است. موضوع حضور گسترده و پرشور مردمی ، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که مورد دقت همه دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی قرار دارد.

حضور گسترده مردم در انتخابات، ضمن آنکه نشان دهنده حمایت مردم از نظام و انقلاب اسلامی است؛ خود نشانه‌ای از توجه مردم به سرنوشت و آینده کشور است.

از بعد دیگر این حضور گسترده، میزان آگاهی و شعور سیاسی آحاد جامعه را نشان داده و خود یک سرمایه عظیم اجتماعی برای نظام و انقلاب اسلامی است.

رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در بیانات اخیرشان ضمن تبیین موضوع ماندگاری انقلاب اسلامی، اشاراتی نیز پیرامون اهمیت حضور گسترده مردم در انتخابات هفتم اسفند و نقش آن در حفظ و ماندگاری انقلاب اسلامی داشتند: حضور مردم یکی از آن عناصری است که دشمن را ناکام می‌کند.
IMAGE635864202317315963
اینکه ما تکیه می‌کنیم، تأکید می‌کنیم، اصرار می‌ورزیم بر اینکه مردم همه شرکت کنند در انتخابات و من بارها این را قبلاً گفته‌ام -حالا چند بار یادم نیست- که حتّی آن کسانی که نظام را قبول ندارند، برای حفظ کشور، برای اعتبار کشور بیایند در انتخابات شرکت کنند.

در استان گلستان و در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا نیز این‌گونه است. به سراغ چند تن از شهروندان آق‌قلایی رفته و نظر آن‌ها را در خصوص انتخابات و انتظارات آن‌ها از کاندیدها را جویا شویم.

شهروند اول به خبرنگار ما گفت : یک کاندیدای انتخابات مجلس باید صداقت در گفتار داشته باشد و همیشه راست‌گو باشد زیرا مردم به اعتماد حرف‌های او به آن رأی می‌دهند.

من به‌نوبه خودم از نماینده مجلسی که در آینده انتخاب می‌کنیم انتظار دارم به حرف‌ها و قول‌های خود عمل کند تا کشور و استانمان بیشتر پیشرفت کند.

وی در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز گفت : وظیفه هر ایرانی است که در این راهپیمایی شرکت کند زیرا این انقلاب به دست خود مردم ساخته شده و نیازمند به نمایش گذاشتن حمایت قلبی مردم به‌صورت حضور در این روز می‌باشد.

شهروند دیگری به خبرنگار ما گفت: من به نماینده‌ای رأی خواهم داد که شعار ندهد. اگر قولی را داد به آن عمل کند .به‌علاوه یک نماینده خوب باید به درد و مشکلات جامعه آشنا باشد به عبارتی از جنس خود مردم باشد تا بتواند برای حل آن مشکلات گام بردارد.
IMG13142612
وی در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز گفت : برای اجر نهادن به این دهه تاریخی که در سال ۵۷ به رهبری امام خمینی(ره) انجام شد در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه هرچه تمام‌تر شرکت کنیم تا کشور ما از گزند دشمنان در امان بماند.

شهروند دیگری به خبرنگار ما گفت : نماینده خوب کسی است که از جنس مردم باشد و در خود توانایی این را ببیند که بتواند از حق مردم در مجلس دفاع کند. البته یک نماینده خوب باید بتواند هم به مسائل کلان کشوری بپردازد هم به مشکلات حوزه انتخابی خود رسیدگی کند زیرا هر دو از مهم‌ترین وظایف یک نماینده مجلس است

وی در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز گفت : در آستانه روز تاریخی ۲۲ بهمن هستیم. روزی که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسیده است. به همین جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک فرضیه مهم برای همه ایرانیان است تا بتوانیم با وحدت و در کنار هم اقتدار و شکوه ملت ایران را به رخ جهانیان کشید

شهروند دیگری به خبرنگار ما گفت : یک نماینده مجلس باید به مشکلات روزمره مردم آگاه باشد تا بتواند به‌خوبی از آن دفاع کند. اهل شعار نباشد مخصوصاً شعارهایی که هیچ‌وقت به واقعیت نمی‌پیوندد بلکه باید در گفتار و کردار صداقت داشته باشد.

البته نکته مهم این انتخابات به فرموده رهبری حضور گسترده در انتخابات است.پس یکی از اصل‌های انتخابات حضور حداکثری می‌باشد و ما نیز همگی شرکت خواهیم کرد.

وی در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز گفت دهه فجر و ۲۲ بهمن یکی از یوم الله‌های تاریخی کشور عزیزمان ایران می‌باشد که به دست خود مردم رقم خورده است. پس خود مردم نیز باید ادامه دهنده این نهضت باشند و حضور گسترده در انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت خود را به همگان نشان خواهیم داد.
اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست